DEN JÓGY

🥳 Hola hola, jóga volá! 🥳

💙 DEN JÓGY V BŘECLAVI.💙
Těsně před prázdninama, těsně předtím, než se rozutečeme po dovolených si ještě uděláme den, kdy se ponoříme do sebe.
—————————————————————–
Tři skvělé lektorky, tři skvělé workshopo-lekce.
Eva Procházková a její Jivamukti yoga. Danča Komárková a speciální lekce Jóga pro proudění prány, automasáže a meridiány. A na závěr programu Planet Merkaba aneb Lucka s workshopem o diastáze a pánevním dnu aneb najdi svůj střed.
👌 Všechny lektorky a jejich lekce vám postupně představujeme ve facebookové události – přidej se. 
🍀 K tomu všemu bude ajurvédské občerstvení, které připravím já, ať se taky neflákám, že jo. Káva, čaj a voda bezedně po celý den je u nás na akcích samozřejmostí.
A protože bude čas i jen tak si užívat den, k dispozici bude takový malý jógový obchůdek, ve kterém budou náramky, vykuřovadla všeho druhu, kombucha z Valtic a ajurvédské čaje a kávy

——————————————————————-

 

 

 

KDY?

26.6. 8:00 – 14:30

Lektorky: Eva Procházková, Daniela Komárková, Planet Merkaba

Cena: 699 Kč all inclusive – 3 workshopy, čaj, káva a voda neomezeně celý den, jídlo

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

 KURZ: AROMA ČAKRA YOGA S EVOU PROCHÁZKOVOU 

Eva Procházková. Famózní lektorka jógy z Brna, která nám předvedla její aroma čakra yogu na manipúra čakře. A tak se vám líbila (a mě taky), že jsem ji přemluvila, aby nám dala celistvý kurz její čakra yogy, i když to má k nám trošku z ruky. Od muladháry až po sahasráru, čili od A až do Zet.
Čakra jsou energetická místa v těle. Odráží emoce, psychické stavy a působí na určitých místech v těle. Sami se o nich můžete přesvědčit, když třeba `cítíme motýlky v břiše` nebo `máme knedlík v krku, když jsme nervózní a chce se nám brečet` nebo taky `je nám před důležitou zkouškou špatně`. Každou z čaker můžeme uvolnit a stimulovat jógovými pozicemi, barvami nebo vůněmi. Její stimulace nám může vyléčit právě dané psychické či fyzické problémy v dané oblasti.
Jestli chcete čakry poznat a pochopit, bude tohle to pravé ořechové pro vás. Bude prostor si o čakře povídat, probrat ji teoreticky, jógou prakticky, vůněma jógovou sestavu řádně podpoříte. A pozor, tady se na chvilku zastavme. Směsi esenciálních olejů, které vám Evička přiveze, nejsou jen tak ledajaké. Pracovala na nich rok s úžasnou aromaterapeutkou Argyro Leman, která esenciálním olejům rozumí jako nikdo jiný a která se právě snaží o to, aby tyhle aroma čakra směsi získali oficiální certifikaci! Kurz bude to pravé ořechová pro vás i pokud chcete oživit svou jógovou praxi a zkusit něco nového.
Kurz bude probíhat po dobu 7 měsíců, jednou měsícně, vždy v sobotu či v neděli 8:30 – 10:00. Termíny od září 2021 ladíme

KDY?

jednou měsíčně, vždy v sobotu 8:30 – 10:00 

Lektorka: Eva Procházková

Cena: 1500 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

YOGACLUBÍ VÍKEND podruhé

Jedeme na společný jógový víkend.  Vy, co jste byli loni už víte, jak to s námi chodí. Žádná honosná velká večerní se tam nehodí. Make-up taky klidně nech doma. Jedeme na maximální uvolněnost. Místo luxusního wellness se ale celý víkend táhne ve stylu pohody, posedávání na terase, povídání, smíchu (hodně smíchu). A to je to nejlepší wellnessko pro duši. 
CO budeme mít zajištěno? 
– odlehčenou vege stravu v plné penzi (začínáme páteční večeří a končíme nedělní snídaní), celkem 9 lekcí, 14 hodin nejen jógy ale taky workshopů a relaxací, ubytování
– další informace se bude trochu bít s tou předchozí o lehké vede stravě, ale mě by bylo líto toho prostředí a táboráku nevyužít. Je možnost si v sobotu večer posedět u táboráku a opéct špekáček. Ten nakoupím, zajistím. Jen mi napište prosím, kdo chce a kdo nechce ať nám jich spoustu nezbyde. 
– pozor – areál je na samotě v přírodě a kromě poslíčků s jídlem tam budeme sami. Nebude proto možnost dokoupit svačinku či skleničku vína večer. Takovéto železné zásoby (pití) si proto musí každý přívézt sám. V budově je plně zajištěná obří luxusní kuchyň. Cokoliv si kdokoliv chcete přivézt, přivezte. Místo v ledničce je i pro celý zájezd nebo možnost cokoliv si rychle uvařit či ohřát. Kávovar s kávou je taky plně k dispozici, stejně tak rychlovarní konvice kdo je čajomil, vezte klidně s sebou čaj. (Káva je, mléko taky, čaj berte svůj)
JAK  to bude probíhat? Volnost, to je naše. Před odjezdem na víkend dostanete do mailu plný rozpis lekcí a společných aktivit. Je ale jenom na Vás, zda se jich zúčastníte. Využít kdykoliv můžete další zázemí areálu jako je multifunkční hřiště, ping pong, velký krytý bazén se slanou vodou nebo “jen” půjdete na procházky kouzelnou přírodou, které je kolem požehnaně, nebo si budete na terase číst a užívat klidu. Kromě společných lekcí se rozhodně můžete těšit např na společný večer u táboráku. 
KDE budeme jógovat? Moc doufám, že nám vyjde počasí a že budeme jógovat především venku na trávě. Pokud bude pršet, budou lekce probíhat na zastřešené terase nebo ve velké společenské místnosti. Jede nás méně než loni, bude to příjemnější i pro tyto uzavřené prostory. 
KOLIK nás to všechno bude stát? Cena na osobu je celkem 2700 Kč.
CO ještě s sebou potřebuju? Podložku na jógu. Pokud chcete půjčit ze studia, není problém, napište mi, přivezu. I když bude teplo, tak na večerní muzikoterapie se vždycky hodí něco teplého na sebe – při relaxaci nám klesá tělesná teplota a je lepší udržet se v maximální pohodě, protože jen ležíme a relaxujeme.   

 

KDY?
pátek 11. – neděle 13. 6. 2021

KDE? Equifarm, Střelice 111, Jevišovice

Pro přihlášení mi napiš mail

tereza@yoga-club.cz

AJURVÉDA PRO ŽENY – přednáška a lekce

Ajurvéda a ženská témata. Menstruace, PMS, menopauza, hubnutí. Jak nám může ajurvéda a jógová terapie pomoci? 

 

Kompletní info brzy. 

KDY?
sobota 17.7. 2021 8:30 – 12:00

Pro přihlášení mi napiš mail tereza@yoga-club.cz

Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz