Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

VISION BOARD ANEB SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

 Nastartujte nový rok s jasným záměrem, čeho chcete dosáhnout, kam se chcete posunout a jak chcete žít. Vytvořte si jasný plán, jasnou vizi, kterou podpoří i Vesmír.

Na této akci si společně vytvoříme vlastní Vision Board, aneb předsevzetí, které se Vám konečně splní. Tato nástěnka snů Vás povede celý rok, bude Vás motivovat, inspirovat a pomůže Vám, když budete na pochybách. Slovo “musím”, přeměníme ve slovo “Chci”. Plus si zacvičíme novoroční vinyasu jógu v rytmu dechu a s přesným záměrem, kam chceme v roce 2020 směřovat, v naší mysli. Toto celé zakončíme meditací splněných přání.

Tímto workshopem vás provede Denisa Bastlová, kterou znáte z workshopu o Čakrách. Denča má nejen s tímto workshopem zkušenosti, ale taky ta vlastní splněná přání s Vision Boardem a dodává:  “Z vlastní zkušenosti mohu říct jen to, že lituji, že jsem si Vision Board neudělala již dávno. Ten na letošní rok 2019 se mi splnil již z 90%, NEUVĚŘITELNĚ.”

V ceně:

– Všechny potřeby na tvorbu Vision Boardu

– lehké občerstvení

– lekce vinyasa yogy

– novoroční meditace splněných přání

KDY?
neděle 8.12.
17:00 – 20:00

Cena: 350 Kč

Lektor: Denisa Bastlová

Rezervace  mailem na tereza@yoga-club.cz 

PŘEDVÁNOČNÍ JÓGA V SYNAGOZE

 Akce roku! Tématická relaxační prožitková lekce jógy v ojedinělém a nádherném místě, v břeclavské synagoze. Lekce bude probíhat za doprovodu hudby od naší muzikoterapeutky Lucky Hodonské. 

 Vše potřebné bude pro pohodlnou lekci jógy připraveno. Podložky, dečky, vytopená místnost. Přijďte si vychutnat slavnostní atmosféru taky trochu jinak. 

 Pvních 90 minut bude patřit józe. Józe jemnější, prožitkové, vhodné pro začátečníky i porkočilé. K lekci mě bude doprovázet Lucka se svými nástroji. Jógou, dechových i tělesným cvičením vás nachystám na hlubokou relaxaci. K relaxaci a zážitku rozhodně přispěje svým i atmosféra synagogy. V posledních 30 minutách se vám bude věnovat jen Lucka s její muzkoterapií. Úžasně relaxační, ale tak intenzivní a očistnou. 

Každý dostane malý dáreček. 

KDY?
čtvrtek 19.12.2019
18:00 – 20:00

Cena: 350 Kč

Lektor: Tereza Misařová a Lucie Hodonská 

Rezervace  mailem na tereza@yoga-club.cz 

VÁNOČNÍ YOGACLUBÍ VEČÍREK

 Kouzlo vánoc nemine ani jógu. O to víc, když se na józe a díky józe potkávají samí usměvaví lidé. 

Ze synagogy si to namíříme rovnou do Karma Kavárny, kde máme domluvené posezení. Kdo jste tady už někdy byli, tak víte, že to stojí za to. V ledničce bude nachlazené prosseco a k vnitřnímu zahřátí punč či horký džus. V nabídce bude taky něco na zobnutí, sendviče, chleby, polévka, buddha bowl. 

Nečekejte žádný hoch nóbl bál. Ba právě naopak, pěkně po jogínsku. Klidně na sobě nechte legíny, no nám to nevadí. Nestrojte se do velké večerní, raději pohodlíčko. Popovídáme si a rozehřejeme smíchem náš vnitřní oheň agni.

KDY?
čtvrtek 19.12.2019
20:00 – ???

Nehlaste se, prostě přijďte! 

Kde? Karma Kavárna

SILVESTROVSKÝ SPECIÁL – VINYASA YOGA A SILVESTROVSKÁ YOGA NIDRA

Dodržování tradic mě baví. Jednou z takových našich yogaclubích tradic je silvestrovské ráno, jóga, popřání si dobrého dne a vše nej do nového roku a potom se rozutečeme za chlebíčkama a šampaňským.

Co nás čeká letos?
90 minut vinyasa yogy k nakopnutí těla po ránu. Probuzení, rozhýbání, aby nám bylo dobře. Nic náročného, ale nic uspávacího. Přiměřeně, jak říkal pan Burian. 🙂

+ 30minut yoga nidry. Cože to je? Yoga Nidra je jógový spánek. Neznamená to ale, že bychom spali my, my chceme uspat naše vědomí a vozit se v naší mysli o něco hlouběji, nechat si poradit a nechat k sobě mluvit tu část naší hlavy, kterou obvykle neslyšíme, ale je tam a ví toho mnohem víc než my! Naše podvědomí. V reálu to vypadá tak, že co nejvíce zrelaxujeme tělo a podle mých hlasových pokynů se budeme probírat naší hlavou.

A že bude yoga nidra silvestrovská? To znamená, že si budeme v hlavě rekapitulovat náš rok 2019 a tak nějak trochu si naším podvědomím něcháme poradit do nového roku.

Vůbec se toho nebojte. 🙂 Bude to příjemný zážitek, budu se snažit, abychom se vozili na ve skrze pozitivních vzpomínkách.

KDY?
úterý 31.12.2019
9:00 – 11:00

ZA KOLIK? 200 Kč
JAK SE PŘIHLÁSIT? Přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?misto_id=527&dw=53_2019#rs

WORKSHOP “JÓGA OD ZÁKLADŮ SPRÁVNĚ”

Půldenní intenzivní workshop pro jógou nepolíbené začátečníky. Tento workshop plně nahradí kurz jógových začátků a je to varianta pro ty, kterým nevyhovuje časově úterní odpoledne nebo se na ně prostě nedostalo místo.

Logicky postupně nahlédneme do jógového cvičení, naučíme se podrobně pozdrav slunci, naučíme se dechovým cvičením, stojné pozice, balanční pozice, jak si zpevni střed těla a pomocí něj udržet zdravé pozice, jak se zdravě zaklánět i předklánět. Na lekci čekejte hodně omáčičky kolem pozic, co děláme, jak a proč a nač, co u toho cítíme, odkud daná pozice vychází.

Nebojte se, že nezvládnete 5 hodin v kuse jógovat. To ani já. Teorie vystřídá praxi. Povídání bude střídat cvičení, dýchání pohyby tak, aby to bylo zvládnutelné pro všechny. V ceně máte malé občerstvení a učební materiály.

Jakmile se za náma zavřou dveře, bez obav zvládnete otevřené lekce v rozvrhu a můžete zkoušet, která vám bude vyhovovat nejvíce. V józe se sice vždycky najde něco, co nás překvapí, ale budeme mít základ, na kterém můžeme stavět.

V ceně workshopu jsou učební materiály a malé občerstvení.

KDY?
sobota 4.1.2020
9:00 – 12:00 pauza na svačinu 12:30 – 15:00

600 Kč
Přihlášky posílejte mailem na tereza@yoga-club.cz

KURZ “ZAČÍNÁME S JÓGOU”

Uzavřený kurz 7 lekcí pro jógou nepolíbené začátečníky.

Logicky postupně nahlédneme do jógového cvičení, naučíme se podrobně pozdrav slunci, naučíme se dechovým cvičením, stojné pozice, balanční pozice, jak si zpevni střed těla a pomocí něj udržet zdravé pozice, jak se zdravě zaklánět i předklánět. Na lekci čekejte hodně omáčičky kolem pozic, co děláme, jak a proč a nač, co u toho cítíme, odkud daná pozice vychází.

Jakmile se za sedmi lekcema zavřou dveře, bez obav zvládnete otevřené lekce v rozvrhu a můžete zkoušet, která vám bude vyhovovat nejvíce. V józe se sice vždycky najde něco, co nás překvapí, ale budeme mít základ, na kterém můžeme stavět.

KDY?
každé úterý v 16:30, první lekce 7.1.2020, celkem 7 lekcí

Lektor: Tereza Misařová

Cena: 700 kč

Rezervace místa mailem na tereza@yoga-club.cz

KAKAOVÝ RITUÁL

Magická kakaová ceremonie v ženském kruhu s pravým kouzelným kakaem z Amazonie. Rituálem nás provede lektorka Lucie, která načerpala své zkušenosti a vědomosti při její cestě na Bali. Pracuje s kvalitním ceremoniálním kakaem, které pochází z nehybridizovaných rostlin původem z Amazonie.

Toto kakao je pěstované, opečovávané i sklízené pro tyto účely. Pracuji s recepturou, která vychází z moudrosti amazonských indiánů. K prohloubení účinků využívá byliny a kořeni, které společně s kakaem, hudbou a esencemi, laskavě pečují o naše tělo, mysl i ducha.

CEREMONIÁLNÍ KAKAO:
Je to ten nejlaskavější nápoj, který znám! Velmi přirozeně otevírá naše srdce, je to takový laskavý “nosič” našeho záměru, který nás propojí s těmi nejhlubšími kořeny naší intuice. Pracuje i na tělesné úrovni a jako velmi silný adaptogen zmírňuje náš stres a napětí. 

VÍCE INFO BRZY

 

KDY?
pátek 10.1.2020 17:00 – 19:30

Lektor: Lucie Sedláková

Více info brzy

FACE YOGA – OBLIČEJOVÁ JÓGA

Asi víme, že krásnou pleť nám nezaručí ani ten nejdražší krém. Naučme se raději obličejovou jógu!

6 DŮVODŮ PRO:
1. Je to levnější než kosmetická chirurgie a krémy
2. Může zpomalit proces stárnutí
3. Uvolňuje napětí
4. Tónuje svaly obličeje a krku při zachování uvolněného vzhledu
5. Může pomoci eliminovat dvojité brady
6. Může posílit sebevědomí a důvěru

VÍCE INFO BRZY

KDY?
pátek 31.1.2010 18:00 – 19:00

Lektor: Lucie Lucky Yoga

Více info brzy

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz