Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

INTENZIVNÍ SPECIÁL S NELOU JURKOVOU

Dovolte mi představit Vám Nelu. Nela je naprosto fantastická jogínka v mnoha směrech. Neskutečně na sobě maká, protože jóga je disciplína a tak udělá s tělem i věci, co mi obyčejní smrtelníci ne. Díky tomu nám všem ale může dát do pokročilých pozic několik rad, tipů a triků, které nám pomůžou posunout naši jógovou praxi dál. I já jsem se od ní moc naučila a snad ještě naučím! Nela učí jógu v Praze, ale je to naše Břeclavačka a tak s náma stráví nedělní dopoledne a provede nás její dynamickou hatha vinyasou zaměřenou na pevný střed těla, který využijeme v pokročilých pozicích.

Co nás na lekci čeká?
– Čeká nás intenzivní vinyasa 2 hodiny dlouhá lekce, kdy procítím každičký sval v našem těle.
– Postavíme se výzvám, avšak zanecháme svou individualitu a půjdeme každý svou cestou.
– Začneme pranájámou, zklidníme naši mysl a budeme se koncentrovat pouze na přítomný okamžik.
– Lekce je sestavená na posílení celého těla, kdy vědomě zapojíme hlavně náš střed.
– Nebudeme nikam spěchat, nebudeme se stresovat nebudeme soudit.
– Bude dostatek času na řešení technik i zdolávání překážek. Je to jen hra.
– Na závěr obrátíme v šávásáně pozornost do našeho nitra
 

 

KDY?
neděle 13.10. 
9:00 – 11:00 

Cena: 200 KČ

Lektor: Nela Jurková 

Jak přihlásit? Přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs , je nutné mít zaplaceno již 200 kreditů = 200 korun.

 


HATHA VINYASA S JANOU NAJBRTOVOU

JEDNA Z NEJZNÁMĚJŠÍCH ČESKÝCH LEKTOREK JÓGY ZAVÍTÁ DO YOGACLUBU!
Znáte Janču Najbrtvou? Ne? Tak tu musíte poznat. Famózní učitelka jógy a pohybu, žena s největším a nejzářivějším úsměvem na světě, velkým srdcem a velkých rozsahem, s neuvěřitelnýma jógovýma schopnostma i vědomostma.
Janča má pravidelné lekce v Praze, ale potkávat ji můžete i na jógových festivalech a pobytech po celé republice, je zakladatelkou Lektorské akademie a nadace Seniorem s radostí. Její lekce můžete zkusit i online na Jóga Virtual a přečíst si její článek v časopise Jóga dnes. Mrkněte na její instagramový profil a přesvědčte se sami. https://www.instagram.com/jana_najbrtova/ 
No prostě… Zkusit lekci s Jančou stojí za to! A já jsem šťastná, že svolila a poctí nás svou návštěvou v Yogaclubu.
Její lekci Hatha Vinyasy – dynamickou lekci, můžete zkusit v sobotu 19.října 10:30 – 12:00.
Přihlašovat se můžete klasicky přes rezervační systém, ale s malou změnou – lekce tentokrát stojí plnou cenu 200 kreditů = 200 kč. Jakmile pošlete peníze na kredit na účet nebo dáte mě osobně v Yogaclubu, máte lekci ihned zaplacenou, místo jisté a už se můžete jenom těšit. 

KDY?
sobota 19.10
10:30 – 12:00

Cena: 200 Kč

Rezervace místa přes rezervační systém zde 

https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs

RELAXAČNÍ MUZIKOTERAPIE

S Luckou Hodonskou prožijme Muzikoterapii. Velmi intenzivní muziko terapeutickou prožitkovou relaxaci. Velmi intenzivní! 🙂

Hudba léčí. Muzikoterapie působí na naše buňky. Ovlivní emoce i imunitu. Tóny a rytmus nás provázejí od narození a mají obrovský vliv na náš život. To si uvědomovali již naši předkové, když využívali hudbu nejprve při různých rituálech, ať už to bylo dodání odvahy, uklidnění nebo později i samotné léčení především psychických problémů. Nástroje vyvolávají v našem těle vibrace, které náš čistí. Pojďte vyzkoušet jejich sílu a intenzitu.

JAK TO PROBíHÁ A CO S SEBOU? Při muzikoterapii opravdu jen ležíme, posloucháme a necháme na sebe nástroje působit. I když máme ve studiu podložky, bločky, dečky, je fajn se tepleji obléct a pokud chcete, přinést s sebou třeba polštářek pro maximální pohodlí. 🙂

KDY?
sobota 26.10. 19:00 – 21:00

Lektor: Lucie Hodonská

Cena: 200 Kč

Rezervace místa přes rezervační systém zde 

https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs

KURZ “ZAČÍNÁME S JÓGOU”

Uzavřený kurz 7 lekcí pro jógou nepolíbené začátečníky.

Logicky postupně nahlédneme do jógového cvičení, naučíme se podrobně pozdrav slunci, naučíme se dechovým cvičením, stojné pozice, balanční pozice, jak si zpevni střed těla a pomocí něj udržet zdravé pozice, jak se zdravě zaklánět i předklánět. Na lekci čekejte hodně omáčičky kolem pozic, co děláme, jak a proč a nač, co u toho cítíme, odkud daná pozice vychází.

Jakmile se za sedmi lekcema zavřou dveře, bez obav zvládnete otevřené lekce v rozvrhu a můžete zkoušet, která vám bude vyhovovat nejvíce. V józe se sice vždycky najde něco, co nás překvapí, ale budeme mít základ, na kterém můžeme stavět.

KDY?
každé úterý v 16:30, první lekce 29.10., celkem 7 lekcí

Lektor: Tereza Horníčková

Cena: 700 kč

Rezervace místa mailem na tereza@yoga-club.cz

KURZ DOMÁCÍCH MASÁŽÍ

 Chcete potěšit partnera, kamarádku nebo někoho blízkého a poznat a inspirovat se kouzlem doteku pomocí masáže? Možná někdo potřebuje často ulevit od bolesti zad a vy byste mu rádi pomohli, jenže “jen takové domácí mačkání” zrovna moc nepomáhá. 

 Seznámíte se:

– se základy anatomie

 – s masáží zad a šíje

– s uvolňovacími technikami a práci s dechem

– jak použít oleje

– s vědomým a pozorným dotekem

A protože to bude opravdu nabitý workshop nebojte, dostanete zároveň i manuál probíraných technik. Bude spoustu prostoru pro individuální konzultace a dotazy a strukturu workshopu můžeme upravit i podle vašich potřeb. 🙂 Masáže budou jak sportovní, tak relaxační, zkrátka tak, aby si každý přišel na to své. 

Lektorka Hana Partyková je masér s 10 letou praxí, lektorka jógy, terapeutka kraniosakrální terapie, milovnice přírody, bylinek, hor a života

 

 

KDY?
neděle 3.11. 10:00 – 14:00

Lektor: Hana Partyková 

Cena: 540 Kč

Rezervace mailem tereza@yoga-club.cz

VISION BOARD ANEB SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

 Nastartujte nový rok s jasným záměrem, čeho chcete dosáhnout, kam se chcete posunout a jak chcete žít. Vytvořte si jasný plán, jasnou vizi, kterou podpoří i Vesmír.

Na této akci si společně vytvoříme vlastní Vision Board, aneb předsevzetí, které se Vám konečně splní. Tato nástěnka snů Vás povede celý rok, bude Vás motivovat, inspirovat a pomůže Vám, když budete na pochybách. Slovo “musím”, přeměníme ve slovo “Chci”. Plus si zacvičíme novoroční vinyasu jógu v rytmu dechu a s přesným záměrem, kam chceme v roce 2020 směřovat, v naší mysli. Toto celé zakončíme meditací splněných přání.

Tímto workshopem vás provede Denisa Bastlová, kterou znáte z workshopu o Čakrách. Denča má nejen s tímto workshopem zkušenosti, ale taky ta vlastní splněná přání s Vision Boardem a dodává:  “Z vlastní zkušenosti mohu říct jen to, že lituji, že jsem si Vision Board neudělala již dávno. Ten na letošní rok 2019 se mi splnil již z 90%, NEUVĚŘITELNĚ.”

V ceně:

– Všechny potřeby na tvorbu Vision Boardu

– lehké občerstvení

– lekce vinyasa yogy

– novoroční meditace splněných přání

KDY?
neděle 8.12.
17:00 – 20:00

Cena: 350 Kč

Lektor: Denisa Bastlová

Rezervace  mailem na tereza@yoga-club.cz 

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz