YOGACLUBÍ VÁNOČNÍ VEČÍREK

Prostě jen tak. Chceme se s váma všechny lektorky potkat, poveselit, popovídat, seznámit. A tak prostě roztáhneme na zem podložky, deky, polštářky, uvaříme si svařák, punč, čaj, nebo kakao a posedíme, pokecáme o józe a o životě. Na lekcích vzniklo spoustu krásných přátelství, to jsem moc ráda, bude moc hezké všichni se spolu potkat a zasmát. Kdo co přinese, to je vřele vítáno.  

KDY?

neděle 19.12. 16:00 – ???

 KAKAOVÝ RITUÁL 

Milovníci kakaa,
rádi bychom vás pozvali k šálku ceremoniálního kakaa, které pro vás připravíme opět v Yogaclubu.
⚜️ Po 3 letech překrásné “práce” s ceremoniálním kakaem, kdy byla poptávka stále větší, jsme zareagovali a založili vlastní značku ceremoniálního kakaa “CACAYO”. Je nám obrovskou radostí, že naše kakao a s ním i náš příběh lásky, můžeme nyní sdílet i s vámi.
⚜️ NAŠE ZDROJE JSOU 100% TRANSPARENTNÍ, ve spolupráci s Jitkou a Michalem z rodinné čokoládovny z jižní Moravy (Herufek), vyrábíme kakaovou pastu se záměrem ceremonie tzv. od bobu (bean to bar) ❤. Bio kakaové boby, které zpracováváme, pocházejí od malého farmáře a tentokrát jsme si pro vás připravili 100% kakaovou pastu z bobů z Peru.
⚜️ PROČ KAKAO?
Ceremoniální kakao je srdce-otevírající rostlinná medicína, díky které máme možnost vést upřímný vnitřní dialog se sebou samým. Je nositelem záměru a moudrým průvodcem, který nás vede k laskavosti, soucitu a pochopení z širší perspektivy sebe sama.
⚜️ CO JE TO CEREMONIE?
Prastará medicína kakao pochází od dávných civilizací Střední a Jižní Ameriky. Pro dnešní potomky těchto civilizací je pití kakaa každodenním rituálem, se kterým začínají i končí den. Pro nás jsou ceremonie s kakaem slavnostní příležitostí, kde pracujeme se záměrem a modlitbou, která se vkládá do kakaového šálku. Využíváme exotické koření i české byliny, které v kombinaci s kakaem, písněmi, zvuky a esencemi laskavě pečují o naše tělo, mysl i ducha.
Na co se můžete těšit:
⚜️ Společná příprava oltáře, úvodní slovo – prostor pro sdílení osobního záměru a seznámení se
⚜️ Pranayama – krátké dechové cvičení pro uvolnění
⚜️ Rapé ceremonie pro zájemce (české i amazonské druhy rapé) – Vladimír
⚜️ Kakaová ceremonie – intuitivní plynutí se záměrem – Lucie 
⚜️ Sdílení a závěrečné slovo
Délka akce – cca 4h

KDY?

v úterý 28.12. 17:00 – 21:00

Lektorka: Lucie Sedláková

Cena: 888 Kč

Přihlas se přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?misto_id=527&dw=46_2021#rs 

 

 

 

 AJURVÉDA

 

 

Přednáškový seriál. Jednou měsíčně celkem 6 ajurvédských workshopů, který vás naučí jak ajurvédu uvézt do každodenního života a pomocí ní vyléčit nemoci, zhubnout nebo získat více energie. 
9.1. 9:30 – 11:00 Základy ajurvédy (co to jsou dóši, guny, kvality a základní stravovací principy)
6.2. Poznej svoji dóšu a nauč se podle ní stravovat 
6.3. Denní režim podle ajurvédy a jak se stravovat dle ročních období
3.4. Ajurvéda pro ženy (ajurvéda proti bolestivé menstruaci, PMS či menopauzu)
2.5. Ajurvéda a její pomoci na základní zdravotní problémy
5.6. Ajurvéda a pohyb (protože všechno není vhodné pro každého z nás)
V ceně každé přednášky jsou učební materiály a lehké občerstvení. Pozor! Přednášky se budou konat za jakékoliv pandemické situaci, popř. formou webinářů. Cena jedné přednášky je 300Kč. Není nutné absolvovat všechny, nicméně určitě první dva budou poměrně nutným základem pro všechny stávající.
Pro info mrkněte na náš ajurvédský web, kde najdete vzdělávací články a recepty www.ajurvedacesky.cz

 

 

 OD ÚNORA: KURZ AROMA ČAKRA YOGA S EVOU PROCHÁZKOVOU 

Eva Procházková. Famózní lektorka jógy z Brna, která nám předvedla její aroma čakra yogu na manipúra čakře. A tak se vám líbila (a mě taky), že jsem ji přemluvila, aby nám dala celistvý kurz její čakra yogy, i když to má k nám trošku z ruky. Od muladháry až po sahasráru, čili od A až do Zet.
Čakra jsou energetická místa v těle. Odráží emoce, psychické stavy a působí na určitých místech v těle. Sami se o nich můžete přesvědčit, když třeba `cítíme motýlky v břiše` nebo `máme knedlík v krku, když jsme nervózní a chce se nám brečet` nebo taky `je nám před důležitou zkouškou špatně`. Každou z čaker můžeme uvolnit a stimulovat jógovými pozicemi, barvami nebo vůněmi. Její stimulace nám může vyléčit právě dané psychické či fyzické problémy v dané oblasti.
Jestli chcete čakry poznat a pochopit, bude tohle to pravé ořechové pro vás. Bude prostor si o čakře povídat, probrat ji teoreticky, jógou prakticky, vůněma jógovou sestavu řádně podpoříte. A pozor, tady se na chvilku zastavme. Směsi esenciálních olejů, které vám Evička přiveze, nejsou jen tak ledajaké. Pracovala na nich rok s úžasnou aromaterapeutkou Argyro Leman, která esenciálním olejům rozumí jako nikdo jiný a která se právě snaží o to, aby tyhle aroma čakra směsi získali oficiální certifikaci! Kurz bude to pravé ořechová pro vás i pokud chcete oživit svou jógovou praxi a zkusit něco nového.
Kurz bude probíhat po dobu 5 měsíců, jednou či dvakrát měsícně, vždy v sobotu či v neděli 8:30 – 10:00.

KDY?

dle rozpisu lekcí vždy v 8:30 – 10:00

Lektorka: Eva Procházková

Cena: 1500 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz