Online kurz – DOMÁCÍ JÓGA STARTÉR

 Online program, jaký tu ještě nebyl. DOMÁCÍ JÓGA STARTÉR.

🚀
❔❔ Chceš s jógou začít, ale jít hned do studia je pro tebe nekomfortní? Chceš zdravé tělo a taky poznat co to ta jóga vlastně je? Máš doma teď více času a chceš toho využít? No tak přesně pro tebe tento online program máme.
❕❕ – celkem 12 teoretických i praktickcýh půlhodinových videí
– pomalinku postupně odhalíme taje jógy a naučíme se pracovat s tělem
– správné dýchání, pozice, teorie, filozofie, anatomie, zdravá záda, to všechno tam najdeš
-program na dva týdny – denně dostaneš jedno video
– na závěr nás čeká kompletní jógová lekce a ty budeš ready naskočit do studia nebo do své domácí jógové praxe
Ještě váháte? Pojďme si představit náplň kurzu, ať víš, co tě čeká a ať už nepřemýšlíš, ale jdeš do toho s náma.
DVA TÝDNY PRONIKNUTÍ DO KRÁS JÓGY. 11 PŮLHODINOVÝCH TEORETICKO-PRAKTICKÝCH VIDEÍ A JEDNA HODINOVÁ KOMPLETNÍ LEKCE.
✅ 1. Den. Povídání o tom co to jóga je a co jóga není. Protože nechceme začínat s mylnou představou a očekáváním.
✅ 2. Den. Správný plný dech. To je věda. Je těžší než všechno posilování světa a je taky pro naše tělo užitečnější. Plný vědomý dech je všelékem pro naše záda, správné držení těla, správné hormonální funkce, prokrvené orgány.
✅ 3. Den. Dech a propojení pohybu aneb nejznámější jógová sestava na světe – pozdrav slunci.
✅ 4. Den. Chodidlo anebo z něčeho musíme růst a správně tělo držet. První vybrané stojné pozice rozebereme sakumprdum. Jak správně na ně a jaké jsou jejich benefity.
✅ 5. Den. Hluboký stabilizační systém. Silný střed těla. Správné postavení pánve. Střed těla v dalších vybraných jógových pozicích.
✅ 6. Den. Kyčle, jak na ně, jak s nimi pracovat. Kyčle jsou taky věda! Zahřejeme je, uvolníme, budeme pracovat na mobilitě kyčlí a naučíme se pozice, které jsou na jejich zdraví zaměřené.
✅ 7. Den. Pauza. Volno. Bez videa. Ale jóga mimo podložku – dostanete ode mě domácí úkol. 🙂
✅ 8. Den. Pranayama, co to je? Ukážeme si vybraná dechová cvičení, která slouží k rozproudění energie, zlepšení trávení a hormonálních funkcí no a i té neustále skloňované imunity. Dechy např. k zahřátí těla či ochlazení, nakopnutí či zklidnění. Dechová cvičení jsou kouzla. Taky si vysvětlíme co to jsou bandhy neboli tělesné uzávěry.
✅ 9. Den. Ohebná páteř. Jak zdravě na záklony
✅ 10. Den. Ohebná páteř vol. 2.0. Rotace a úklony.
✅ 11. Den. Další stojné pozice a povídání o jógových stylech, jógových lekcích a jak se v tom všem vlastně vyznat.
✅ 12. Den. Relaxační techniky. Umět tělo uvést do relaxačního stavu je mnohdy náročnější než jej posílit. A je to také užitečnější. Jsme v napětí a tenzi, ani o tom nevíme.
✅ 13. Den. Kompletní jógová lekce aneb pojďme si prakticky zopáknout, co jsme se spolu naučili.
✅ 14. Den. Jóga mimo podložku.
__________________________________________________________________
👉 Cena: 500 Kč. Pokud chceš větší info a rezervovat si místo, piš mail na tereza@yoga-club.cz
👉 Online kurz startuje v pondělí 9.11. a končí 22.11., ale pokud nebudeš stíhat, můžeš si videa klidně pustit i zpětně.

 

 

KDY?

kdykoliv 🙂 

Lektorka: Tereza Misařová

Cena: 500 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

 

 Online kurz – JÓGA NEXT LEVEL

 Tak kecám, teprve teď je tady co tu ještě nebylo!!!!

Protože tady mám hooooooodně jogínů, co ke mě chodí už pěkně dlouho, dokonce to už můžeme počítat na roky a taky pěkně často, tak přesně pro vás mám něco, na co na lekcích zkrátka není čas, rozebírat to do hloubky, zkoušet nebo se dostat k jádru.
Online kurz YOGA NEXT LEVEL aneb jóga pro pokročilé. 🦄
❔❔ Už nějaký ten pátek na jógu chodíš a chceš svoji praxi posunout na vyšší level? Zkusit náročnější pozice, ukázat jak na ně, ale taky porozumnět výrazům jako bandhy, čakry, drishti, samsakara a proniknout do jogové filozofie? Máš doma teď více času a chceš toho využít? No tak přesně pro tebe tento online program máme.
❕❕– celkem 12 teoretických i praktických půlhodinových videí
– na dva týdny – denně dostaneš jedno video
– jógová filozofie pro lepší pochopení toho všeho aneb proč sakra na lekcích děláme to co děláme
– pranayama, meditace, a pokročilé jógové pozice a přípravy
– není to tom, že tu pozici musíš udělat, nebo “máš fyzicky na to ji udělat”… ty ode mě dostaneš návod jak se na pozici připravit a jak na ni. Protože tohle skutečně pomáhá
– zkrátka a dobře tady dostaneš možnost jak posunout svou jógovou praxi dál
Váháte? Mrkněte na program, který vám tímto tamtadadááá odtajňuju.
Co nás čeká? Dva týdny pro hlubší pochopení jógy. Že to nejsou jen pozice, ale naprosto komplexní a neuvěřitelně fascinující práce s tělem a hlavou. Celkem 11 lekcí po půl hodině (no snad se časově vlezu) a jedna závěrečná kompletní hodinová jógová lekce. Posílám program online kurzu
✅ 1. Den. Povídání o tom co to jóga je a co jóga není. Osmidílná jógová cesta, k čemu jsou jógové pozice, mantry, mudry a všechno další co mě po cestě napadne.
✅ 2. Den. Bandhy teoreticky i v jógové praxi aneb návod jak posunout každou pozici o něco dál a hlouběji.
✅ 3. Den. Dristhi teoreticky i v jógové praxi aneb když ti utíkají oči, utíká i tvoje hlava. Naučme se soustředit se na pozice.
✅ 4. Den. Stoj na hlavě v jeho různých variacích. Nemusíte ho umět, ale můžete. Řekneme si jak se na něj připravit, co zahřát, co posílit, co zapojit nebo naopak vypojit, jak na něm makat a jak se do něj dostat. Pro ty z vás, kteří stoj na hlavě už umí, ukážeme si i jiné pokročilé varianty.
✅ 5. Den. Jak na rovnovážné jógové pozice na rukou. Co před tím zahřát, jak připravit zápěstí, kam dát sílu. Pomalu se rozhýbeme, nachystáme tělo a potom si ukážeme vybrané balanční pozice na rukou, které můžete pilovat a zkoušet.
✅ 6. Den. Šatkarmy aneb jógové očistné techniky. Co pro svoje tělo můžeš udělat mimo podložku?
✅ 7. Den. Volno.
✅ 8. Den. Záklony next level. Jak se zaklánět zdravě, na čem pracovat, jak se nezranit při zkoušení náročnějších záklonů, jak udělat .
✅ 9. Den. Mudry, jogínské pečeti.
✅ 10. Den. Další vybrané pokročilé pozice a příprava na ně. Jógová flow, pohoda, jazz, zaměření na mobilitu a flexibilitu ve spojení se sílou a zkoušení, hraní si s tělem.
✅ 11. Den. Pratyahara, Dharana, Dhyana. Co to sakra znamená? Práce s hlavou, to nás dnes čeká. Teoreticky i prakticky. A je to zatraceně těžké.
✅ 12. Den. I jídlo tě v jógové praxi může posunout dál aneb malinkaté základy ajurvédy pro každého.
✅ 13. Den. Ashtanga yoga první série. Hodina a půl pokročilé jógové praxe a pár slov na závěr.
✅ 14. Den. Hotovo dvacet.
Mám ještě slovo na závěr k tomu všemu. Kurz není ani o tom dostat se do všech pozic světa. To není ani cílem jógy. Ale pochopením a přidáním dalších atributů jako právě bandhy, mudry, dristhi (ráda bych dala překlad, ale není 😃) i do úplně základních pozic nám posune jógu o level dál. A level dál není o rozsahu pozic, ale o jejich hloubce a chápání. Samozřejmě, že vyzkoušíme i náročnější pozice, které na otevřených lekcích nedáme, ale především poslouží jako ukázat si jak se na ně připravit a zahřát, abychom na tělo nebyly moc hrr.
___________________________________________________________________
👉 Cena: 500 Kč. Pokud chceš větší info a rezervovat si místo, piš mail na tereza@yoga-club.cz
👉 Online kurz startuje v pondělí 9.11 a končí 22.11., ale pokud nebudeš stíhat, můžeš si videa klidně pustit i zpětně.

 

 

KDY?

kdykoliv 🙂 

Lektorka: Tereza Misařová

Cena: 500 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

Online kurz – SÍLA DECHU

Dech je kouzelný nástroj. je všelék, často je odpovědí na naši únavu, bolesti zad, špatné trávení. A pokud víme, jak jej používat, je naší domácí lékárničkou, díky které nám bude každý den lépe! Umí nás zklidnit, nakopnout ochladit i zahřát, zlepšit pamět, koncentraci či zrychlit metabolismus a pomoci na hubnutí.

– celkem 10 videí o nauce dechu

– trocha teorie k pochopení a hodně

praxe k ovládnutí

– jak správně dýchat a další dechové techniky vždy na různá zaměření

Tohle!!! Tohle potřebuješ ať jsi pokročilý jogín nebo ne. Ať je ti 20 nebo 120, tenhle program bude kouzelný mimo jiné tím, že je skutečně pro všechny. A taky tím, že všem moc pomůže. Ruku do ohně za to dám!
Správný dech a jógové dechové techniky nám můžou udělat lepší a zdravější den, i když se nemám chuť ohýbat v asánách, nebo např. kvůli zranění nemůžeme…
Na programu je celkem 10 dechových lekcí s různým zaměření. Pro lepší koncentraci, paměť, energii – osvěžení a nabuzení, nakopnutí metabolismu a pro rychlejší látkovou výměnu (tedy na hubnutí, že jo), pro lepší trávení, proti bolesti hlavy, na usnutí a relaxaci, proti stresu a i pro zlepšení naší imunity. Neznám osobně lepšího pomocníka na všechny tyto oblasti, než je dech.
Objev to se mnou. A co je vůbec nejlepší? Ta videa ti zůstanou v emailu a můžeš tak podle nich funět doma donekonečna 🙂
___________________________________________________________________
👉 Cena: 500 Kč. Pokud chceš větší info a rezervovat si místo, piš mail na tereza@yoga-club.cz
👉 Online kurz startuje v pondělí 9.11 a končí 19.11., ale pokud nebudeš stíhat, můžeš si videa klidně pustit i zpětně.

 

 

KDY?

kdykoliv 🙂 

Lektorka: Tereza Misařová

Cena: 500 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

VISION BOARD ANEB SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

A už to zase rozjedem! Ještě před vánocema nás čekají celkem tři vánoční prosincové akce. ⭐️ Ta první je VISION BOARD aneb splněná přání s Denisou Bastlovou, kterou znáte mimo jiné jako pořadatelku mikulovského jógového festivalu. 🤍 Už loni jsme s ní tvořili vision board a vy se ptáte, jestli bude znova. Navíc máme obě pocit, že to ted všichni šíleně potřebujeme! Tak jdem na to, jo? O co jde? 👇👇👇
—————————————————————–
Nastartujte nový rok s jasným záměrem, čeho chcete dosáhnout, kam se chcete posunout a jak chcete žít. Vytvořte si jasný plán, jasnou vizi, kterou podpoří i Vesmír.
Na této akci si společně vytvoříme vlastní Vision Board, aneb předsevzetí, které se Vám konečně splní. Tato nástěnka snů Vás povede celý rok, bude Vás motivovat, inspirovat a pomůže Vám, když budete na pochybách. Slovo “musím”, přeměníme ve slovo “Chci”. Plus si zacvičíme novoroční vinyasu jógu v rytmu dechu a s přesným záměrem, kam chceme v roce 2020 směřovat, v naší mysli. Toto celé zakončíme meditací splněných přání.
Tímto workshopem vás provede Denisa Bastlová, kterou znáte z workshopu o Čakrách. Denča má nejen s tímto workshopem zkušenosti, ale taky ta vlastní splněná přání s Vision Boardem a dodává: “Z vlastní zkušenosti mohu říct jen to, že lituji, že jsem si Vision Board neudělala již dávno. Ten na letošní rok 2020 se mi splnil již z 90%, NEUVĚŘITELNĚ.”
V ceně:
– Všechny potřeby na tvorbu Vision Boardu
– lehké občerstvení
– lekce vinyasa yogy
– novoroční meditace splněných přání

 

 

KDY?

12.12. 8:30 – 12:00

Lektorka: Denisa Bastlová

Cena: 430 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

 

 

YOGACLUBÍ VÁNOČNÍ VEČÍREK

Měla jsem to naprosto a zřetelně jasno už tak rok, jak bych chtěla, aby náš vánoční večírek vypadal. Chvilku byly strachy, že nebude, ale jupí, budeme se hýčkat! 

 Říkala jsem si, že to chce odpočinout od všech domácích povinností. Takže co nás čeká. Začneme v 17:00 půlhodinkou jen dechových technik pro relaxaci. Potom nás čeká ošetření, odlíčení pleti luxusní přírodní kosmetikou od báječné Noemi Olszarové ze salonu Noemi. Ta nám poví jak se o pleť starat a proč, vyzkoušíme její kosmetiku a nanaseme na obličej pleťovou masku. A protože ta musí chvíli působit, je to ideální čas na meditaci Vipassana, kterou vás provedu opět já. Budeme krásné a odpočaté a připravené se veselit. 

Dáme na zem deky, podložky, sedneme si do kruhu a budeme popíjet nejen kávu, čaj, ale nachystám pro vás i vánoční punč. K zakousnutí bude jak slané, tak sladké. 

 A to není všechno. Pro tento den se rozšíří i náš yogaclubí obchůdek, abyste to všechno sfoukli jedním šmahem a dokoupili i maličkosti pod stromeček. Nebo raději sobě? 🙂 Budou tady nejen ajurvédské čaje a koření, taky vánoční bylinkové speciály od Gábiny z Valtic a její krásné handmade vánoční svíčky. Úplnou novinkou budou vykuřovadla, která jsou jogínovi vlastní. Já je používám celý rok, voní a zároveň vypuzují z příbytků špatnou energii. Můžete očichat, přečíst si o nich, popovídáme co vás bude zajímat. No a v neposlední řadě budete mít možnost zakoupit jógové modlitební maly, což jsou nádherné náhrdelníky z rudrakši a drahých kamenů. Nebo jen náramky. Ty nejkrásnější totiž vyrábí Danča Komárková, kterou už znáte z našeho jógového víkendu.   

Prostě babinec, budeme se veselit a smát a půjdeme domů až se nám bude chtít, nic nás netlačí a nikam nespěcháme. 

Jo a info: Na večírek jako takový se rezervovat nemusíte. Je nutné ale rezervovat místa na relaxaci s pleťovou maskou. Obchůdek bude otevřený od 15 hodin odpoledne, můžete přijít kdykoliv, stejně tak kdykoliv večer. Relaxace s kosmetikou začíná v 17:00, večírek začne v 19:00. 

KDY?

19.12. 17:00 – ???

Cena: 250 Kč (v ceně je relaxace, očištění pleti, pleťová maska, meditace, občerstvení, punč, káva a čaj)

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

 

 

PŘEDVÁNOČNÍ MUZIKOTERAPIE S LUCKOU HODONSKOU

 

Jupí, po pauze zase. A před vánocema. To bude mít grády! 

Jak to probíhá a co to je? My jen hodinu a půl ležíme, vnímáme, odpočíváme a prožíváme. Lucka hraje. Občas jemně, občas silně, občas příjemně, občas nepříjemně. Hudba léčí, to lidé věděli od pradávna. Tyto rituální nástroje v nás zároveň probouzí vibrace, které rozhýbou každou buňku v našem těle a tím léčí neduhy na těle i na duši. Čistí nás po psychické i fyzické stránce. Přijďte si poslechnout jemné tóny tibetských mís, bubny, didgeridoo, altajskou brumli a jiné nástroje v přirozeném ladění, jejichž vibrace lahodí naší duši.
S sebou: pohodlné a teplé oblečení, dečky máme ale klidně přineste vlastní, klidně polštářek, zkrátka cokoliv, aby se nám tak dlouho leželo příjemně. Klidně spacák, neupejpejte se. Ve studiu je příjemných 23 stupňů, ale při relaxaci nám výrazně klesá tělesná teplota a tak je opravdu lepší být připraven než překvapen 🙂

KDY?

22.12. 2020 17:00 – 18:30

Cena: 200 Kč

Lektor: Lucie Hodonská

Přihlas se klasicky přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs  

 

 

SILVESTROVSKÝ SPALOVACÍ JÓGA SPECIÁL

 

Hot chilli dvouhodinovka síly, dechu, dynamiky, vinyasek a prostě na vlně jógy. Tanečně, vinyaskově posilovací lekce nás nenechá chladnými. Nezastavujeme, máme zpoždění. Bude to famozní, nakopnem se spolu a zasloužíme si ty chlebíčky, kaviár a šampáňo. 

KDY?

31.12. 2020 8:30 – 10:30

Cena: 200 Kč

Lektor: Tereza Misařová

Přihlas se klasicky přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs  

 

 

ONLINE MEDITAČNÍ KURZ: NEMYSLI NA NESMYSLY

 Tamtadadááá. Představuji vám velký online meditační kurz.

PROČ HO POTŘEBUJETE? JAKO FAKT POTŘEBUJETE!
Pravdou je, že mi tu naši hlavu moc neovládáme, naše koncentrace je rozprostřená do tisíce věcí najednou a nehlídáme si celý den myšlenky a tak se nám často stane, že, aniž bychom si to uvědomovali, máme nějaké strachy a obavy a myšlenkami je živíme. A to nám strašně kazí nejenom náladu, pracovní produktivitu, den, ale možná i celý rok a klidně i celý život. Už je dávno dokázáno, že co si hlava myslí, to se nám taky stává. Nemáte se uplně nejllíp, nedaří se vám to, co byste chtěli? Hm, no a není pravda, že ty obavy živíte? A právě proto jsem tento meditační kurz nazvala Nemysli na nesmysli, protože o tom celém bude. O tom a o tom naučit se tu hlavu a myšlenky ovládat vlastně pořád. Nebude to tedy meditační kurz, který vás tím neprovede jak nahraný kanál na jůtubku, ale je to kurz, který má za úkol nás naučit meditovat nejen v tom zkříženém sedu tak, jak si asi mnozí meditaci představujete, ale i běžné v každodenních věcech a o tom to totiž celé je.
_____________________________________________________________________
Kdo si říká, že 10 týdnů je zbytečně dlouhých, tak ne, 10 týdnů je skutečně důležitá doba na to, aby se stali změny v naší hlavě nejen psychické, ale i fyzické a abychom si to všechno nechali už do konce života. Meditace dělá změny nejen v našem myšlení, ale taky snižuje krevní tlak, zpomaluje kornatění tepen, upravuje hormonální systém. Meditace není nic duchovního a spirituálního k dosažení nějakého náboženského vyššího cíle, je to to nejlepší co můžeme udělat pro naše zdraví. Udržovat denní zvyk meditace, dokud se nenaučíme ji milovat, je cestou k úspěchu.
Tohle všechno se vám stát může. Já vám nabízím prostředek, zbytek je na vás. 10 týdnů je ale taky strašně dlouhá doba, tak si pojďme představit, jak to bude celé vypadat.
_____________________________________________________________________
Každý týden dostanete video. Video, které obsahuje jednu koncentrační či meditační techniku, kterou rozebereme teoreticky i prakticky a vy budete mít zbytek týdne za úkol ji pilovat. Ty techniky jsou dělané právě tak, abyste ke své meditační chvilce nepotřebovali žádnou hlasovou nahrávku, ale uměli se do toho ponořit kdykoliv a kdekoliv. K tomu dostanete týdenní domácí úkol, který se ale bude týkat běžného života, takže vám čas ani energii nesebere.
Protože ale vím, že týden je dlouhá doba na to ztratit motivaci, budeme mít společnou podpůrnou facebookovou skupinu, kde se budeme dvakrát týdně ráno potkávat na společné meditaci, pustit si ji ale můžete kdykoliv, ale zároveň si můžeme navzájem psát jak nám to jde a já se budu snažit trošku vás popohánět, abyste to nezanedbávali. To je totiž nejdůležitější. Ten trénink. Protože meditace nejde hned každému. I ta hlava je jako sval, který musíme trénovat pomalu a trpělivě a pak dokáže fantastické věci. To ale nezjistíš, dokud to nezkusíš. Tak co, zkusíš?
____________________________________________________________________
Startujeme 4. ledna 2021 a na konci února můžeš být úplně novým člověkem
Cena kurzu 1500 Kč (celkem 31 videí)
Přihlas se mailem tereza@yoga-club.cz

KDY?

začínáme 4. ledna 2021

Cena: 1500 Kč

Lektor: Tereza Misařová

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz   

 KURZ: AROMA ČAKRA YOGA S EVOU PROCHÁZKOVOU 

Eva Procházková. Famózní lektorka jógy z Brna, která nám předvedla její aroma čakra yogu na manipúra čakře. A tak se vám líbila (a mě taky), že jsem ji přemluvila, aby nám dala celistvý kurz její čakra yogy, i když to má k nám trošku z ruky. Od muladháry až po sahasráru, čili od A až do Zet.
Čakra jsou energetická místa v těle. Odráží emoce, psychické stavy a působí na určitých místech v těle. Sami se o nich můžete přesvědčit, když třeba `cítíme motýlky v břiše` nebo `máme knedlík v krku, když jsme nervózní a chce se nám brečet` nebo taky `je nám před důležitou zkouškou špatně`. Každou z čaker můžeme uvolnit a stimulovat jógovými pozicemi, barvami nebo vůněmi. Její stimulace nám může vyléčit právě dané psychické či fyzické problémy v dané oblasti.
Jestli chcete čakry poznat a pochopit, bude tohle to pravé ořechové pro vás. Bude prostor si o čakře povídat, probrat ji teoreticky, jógou prakticky, vůněma jógovou sestavu řádně podpoříte. A pozor, tady se na chvilku zastavme. Směsi esenciálních olejů, které vám Evička přiveze, nejsou jen tak ledajaké. Pracovala na nich rok s úžasnou aromaterapeutkou Argyro Leman, která esenciálním olejům rozumí jako nikdo jiný a která se právě snaží o to, aby tyhle aroma čakra směsi získali oficiální certifikaci! Kurz bude to pravé ořechová pro vás i pokud chcete oživit svou jógovou praxi a zkusit něco nového.
Kurz bude probíhat po dobu 7 měsíců, jednou měsícně, vždy v sobotu či v neděli 8:30 – 10:00. Termíny: 11.10., 14.11., 12.12. Poté v novém roce 16.1., 13.2., 13.3., 3.4.

KDY?

jednou měsíčně, vždy v sobotu 8:30 – 10:00 

Lektorka: Eva Procházková

Cena: 1500 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

WELLNESS JÓGA VÍKEND NA VYSOČINĚ

Zvu Vás na wellness jóga víkend se mnou do krásného resortu Medličky. 

Nově otevřený moderní WELLNESS resort, ubytování v pokojích či apartmánech,                                                                v ceně máme neomezený vstup do wellness – 2 sauny, vířivka, krytý bazén, úžasné jídlo, čisté přírodní prostředí!

PROGRAM:
cvičebně-relaxační program v rozsahu 12 lekcí zahrnuje široké spektrum lekcí od dynamických jógových forem včetně relaxačních a meditačních lekcí, automasáže, přednášky, zdravotní, posilovací i taneční formy. Předpokládáme bohaté využití wellness a saunového centra, které máme neomezeně k dispozici v ceně pobytu.

CENA:
1.690,- Kč zahrnuje cvičební program pátek – neděle , pronájem cvičebních prostor , DPH 200,-Kč organizační poplatek při účasti necvičící osoby. Sólo se potom platí ubytování v hotelu, které máme se slevou. Mrkněte o pár řádků níže

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na: http://www.penzion-medlicky.cz/. WELLNESS penzion Medličky se nachází v malebné kopcovité krajině s čistým ovzduším a hlubokými lesy, jíž dominuje nejvyšší vrchol Českomoravské Vysočiny Javořice a skýtá řadu možností k odpočinku a výletům (Telč, Třešť, hrad Roštejn, zřícenina hradu Štamberk atd…). Penzion nabízí ubytování se snídaní ve 2- 4 lůžkových pokojích a apartmánech za cenu 2.200,-Kč/ osoba / víkend se slevou ve výši 200 Kč z běžných hotelových cen.

 

KDY?
pátek 8. – neděle 10. 1. 2021

Pro přihlášení mi napiš mail tereza@yoga-club.cz

VÍKENDOVÝ BODY AND MIND FESTIVAL 

Nejnádhernější a nejkouzelnější místo pro víkendové jógování. To je statek Samsara, který už názvem napovídá, že byl k tomuto stvořen. Kousek od Blanska, kolem ticho a klid a lesy, uvnitř wellness a nádherný sál pro naše lekce. 

   … Kouzelná atmosféra, uklidňující energie, stylový a velkorysý sál, luxusní wellness

       Cena za víkendový cvičební program: 1.690 Kč osoba    plus     Ubytování se snídaní : 1.890,-Kč/osoba

 

KDY?
pátek 12. – neděle 14.2. 2021

Pro přihlášení mi napiš mail tereza@yoga-club.cz

Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz