JÓGA U TŘÍ GRÁCIÍ

Prázdniny, sluníčko a jižní Morava? To by byl hřích toho nevyužít a neudělat si to hezké. Proto v létě, jak je naší tradicí, jógujeme po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu. U Tří Grácií to bylo vždycky nádherné, pojďme to tím letos odstartovat. Jógujeme až večer, abychom chytly co největší klid od turistů. Proto zn.: repelenty s sebou. 

KDY?

neděle 17.7. v 19:00

Lektor: Tereza Misařová

Cena: 100kč

Není nutné se na akci rezervovat

JÓGA V LEDNICI U ZÁMECKÉ DYJE

Prázdniny, sluníčko a jižní Morava? To by byl hřích toho nevyužít a neudělat si to hezké. Proto v létě, jak je naší tradicí, jógujeme po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu. Začínáme z lehka. V lednici, u řeky u AnnoVinna. Je tam božský klid, posezení a jediné, co slyšíte, jsou ovečky. 

KDY?

sobota 23.7. v 8:30

Lektor: Tereza Misařová

Cena: 100kč

Není nutné se na akci rezervovat

JÓGA U RENDEZ-VOUS

Prázdniny, sluníčko a jižní Morava? To by byl hřích toho nevyužít a neudělat si to hezké. Proto v létě, jak je naší tradicí, jógujeme po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu. U “randevůůůůů” to byla vždycky nádhera. Majestátní oblouk, les a klid. Jógujeme až večer pro klid opravdu co největší. Proto zn.: repelenty s sebou.

KDY?

neděle 31.7. v 19:00

Lektorky: Tereza Misařová

Cena: 100kč

Není nutné se na akci rezervovat

JÓGA NA ZÁMECKÉM MLÝNĚ V NEJDEKU

Prázdniny, sluníčko a jižní Morava? To by byl hřích toho nevyužít a neudělat si to hezké. Proto v létě, jak je naší tradicí, jógujeme po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu. Tentokrát jóga na Zámeckém mlýně v Nejdeku. Tam jsme měli svatbu a stále si myslím, že je to nejkrásnější místo široko daleko. S duší, krásné, starobylé, ale žádný moravský Disneyland. Tiché, zapadlé. Proto si zde dáme brunch a nebudeme spěchat. 

KDY?

sobota 13.8. 8:30

Lektorky: Tereza Misařová

Cena: 250kč včetně snídaně

Na tuto akci se musíš přihlásit mailem tereza@yoga-club.cz 

JÓGA VE VALTICÍCH NA ZÁMKU

Prázdniny, sluníčko a jižní Morava? To by byl hřích toho nevyužít a neudělat si to hezké. Proto v létě, jak je naší tradicí, jógujeme po zajímavých místech Lednicko-Valtického areálu. Ve Valticích na zámku si roztáhneme podložky vzadu za zámkem. Tam je to krásné! 

KDY?

neděle 31.8. 19:00

Lektorky: Tereza Misařová

Cena: 100 Kč

Není nutné se na akci rezervovat

 

YOGACLUBÍ REFRESH aneb prodloužený jógový víkend na Equifarm

DOTŘETICE A NAPOSLEDY JEDEME NA EQUIFARM. Hledala jsem nové místo a vy jste si ale prosadili, že chcete na Equifarm jako na naši soukromou chaloupku a je fakt, že to soukromí je k nezaplacení. 🙂 Tak tedy ještě jednou.
Tentokrát jedeme na PRODLOUŽENÝ VÍKEND 8.-11.září. Teplo na koupání ještě bude, bude více prostoru na všechno, jako na lekce a rituály, tak na povídání, procházky, koupání atd. 🙂
Cena za 4 dny je 4300,- (což je jak se tak dívám okolo většinou i nízká cena za jen víkendovku)
Tentokrát jedeme všechny yogaclubí lektorky – já, Verča Břečková a Hanička Proksová. 
Tématem celého víkendu je “JISTOTA” v dnešní době tolik potřebná. Vychází to z lásky. Jak k sobě, tak ostatním. A pokud k ostatním, prida se soucit a vděčnost….
Proto bude celý víkend protkán tématy jako střed, pánevní dno, stabilita, uzemnění, meditace, harmonizace první a druhá čakra, související orgány, harmonizace podzimní váty, čili ukotvení a klidná hlava. Relaxace, vděčnost, radost. Pro zájemkyně bude dobrovolný páteční večer ve znamení kakaového rituálu. Proto tento víkend může být odpočinkový, relaxační, ale i velmi hluboký. Jak si kdo zvolí 🙂

KDY?

čtvrtek 8. – neděle 11.9.

Lektor: Tereza Misařová, Veronika Břečková, Hana Proksová

Cena: 4300,- 

Rezervace mailem tereza@yoga-club.cz

 

S JÓGOU K MOŘI

WOW!
Vy jste mě o to prosili už dávno. Pojeďme spolu jógovat k moři. No víte, já moc nefandím velkým hotelům, mega plážím atd. A jako najít něco co by se mi zamlouvalo a mělo to kouzlo, neni jen tak. Tohle mi doslova padlo k nohám samo. A tak JEDEM!
DO TURECKA! Ale poslouchejte. Ne do tureckého disneylandu, ale to velmi klidné, tiché oblasti, kde je ale atmosféra, že by se dala krájet. Adrasan Sahili, příroda, zátoka. Přesně tak jsem si to představovala.
Malý hotel, který je ale nádherný, má úžasnou útulnou zahradu se spoustou zákoutí na posezení. Má bazén s výhledem na hory. Je deset minut pěšky od pláže. Nabízí jídlo lokální a výborné.
Společně budeme jógovat dvakrát denně jak v zahradě, tak v plně vybavené jógové shale či na pláži. Lekce ranní bude jasný nakopávač a zaručí energii na celý den, zlepší trávení. Večerní zklidní, uvede do harmonie, bude jako balzámem na duši. Dvakrát v týdnu spolu popovídáme u vína (které mají Turci skvělé) o ajurvédě.
S sebou si klidně vemte partnera či děti. Jen máte zaručeno, že díky józe to bude opravdu dovolená se vším všudy. 🙂 Chlapa nemusíte rádi prudit “že byste rády něco dělaly” a prostě si děláte. Užijete si vlastní hodinu a půl klidu a hýčkání.
Za cenu 14.800,- máte 7 nocí/8 dní v hotelu s polopenzí. Ale k polopenzi spadá i velký odpolední snack, který údajně skoro všem stačí jako oběd po pláži. Takže vlastně plná penze. K tomu káva v ceně 3x denně, voda vždy k dispozici. V ceně jsou samozřejmě lekce a transfer z a na letiště (cca hodinu od hotelu). V ceně máme taky výlet lodí na kouzelnou pláž či celodenní trek s místním průvodcem. Záleží jen na nás, co si vybereme.
V ceně není letenka. Poletíme společně z Vídně, vše bude zařízeno.
Hotel je menší, ale moc krásný. Posílám vám odkaz na fotky.http://www.papirushotel.com/gallery.aspx Tak se natěšte a pro více info mi napište mail.
Tereza

KDY?

16. – 24.10.2022

Lektor: Tereza Misařová

Cena: 14.800,-

Rezervace mailem tereza@yoga-club.cz

 

CELODENNÍ WORKSHOP HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE S ANETOU PAVLIŇÁKOVOU

Více info brzy 

KDY?

15.10. 2022

Lektor: Aneta Pavliňáková

Cena: info brzy

Rezervace mailem tereza@yoga-club.cz

Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz