Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

KAKAOVÝ RITUÁL

Magická kakaová ceremonie v ženském kruhu s pravým kouzelným kakaem z Amazonie. Rituálem nás provede lektorka Lucie, která načerpala své zkušenosti a vědomosti při její cestě na Bali. Pracuje s kvalitním ceremoniálním kakaem, které pochází z nehybridizovaných rostlin původem z Amazonie.

Toto kakao je pěstované, opečovávané i sklízené pro tyto účely. Pracuji s recepturou, která vychází z moudrosti amazonských indiánů. K prohloubení účinků využívá byliny a kořeni, které společně s kakaem, hudbou a esencemi, laskavě pečují o naše tělo, mysl i ducha.

CEREMONIÁLNÍ KAKAO:
Je to ten nejlaskavější nápoj, který znám! Velmi přirozeně otevírá naše srdce, je to takový laskavý “nosič” našeho záměru, který nás propojí s těmi nejhlubšími kořeny naší intuice. Pracuje i na tělesné úrovni a jako velmi silný adaptogen zmírňuje náš stres a napětí. 

——–—————–—————–—————–———
VČASNÝ PŘÍCHOD NUTNÝ!
✔️Začátek v 17:00h

4 části:
1. Práce na osobním záměru – individuálně (z domova >> prosím nepodceňujte přípravu)
2. Vánoční kakaový rituál – intuitivní meditace, relaxace, intuitivní tanec
3. Noc splněných přání – řízená meditace, relaxace, vizualizace
4. Sdílení prožitků, předávání zkušeností, sebereflexe

Co s sebou:
✔️Volný oděv – pokud budete chtít více podpořit svoji ženskou enegii – můžete si vzít šaty a splést si vlasy copu (není nutností)
✔️Šátek na oči a můžete i oblíbený polštarek, nebo deku, pokud trpíte na chlad 🙂

Občerstvení:
✔️Připravim pro vás vodu, kakao a nějaké ovoce a vy pokud budete chtít, můžeme si vzít nějakou malou svačinku a po ceremonii ji i sdílet s ostatními (Vánoční cukroví, celozrné pečivo, domácí pomazánky, zdravé buchtičky, zelenina – cokoliv co uznáte za vhodné)

Příprava:
Prosím minimálně od středy nepit alkohol a v pátek dodržovat půst, nebo veganskou stravu.
Odlehčením stravy dopřejeme odpočinek nejen vašemu žaludku, ale také vaší zatížené mysli 🙂

✔️ Vyražte na procházku do přírody a odpočívejte, hýbejte se a snažte se myslet i na kvalitní spánek.
Dodržujte pitný režim.

Vyvarujte se pamlkům a pochutinám z vysoce průmyslově zpracovaných potravin 🙏🏻

 

 

KDY?
pátek 10.1.2020 17:00 – 19:30

Lektor: Lucie Sedláková

Cena: 490 Kč

Přihlášení mailem na tereza@yoga-club.cz

BHAKTI YOGA – JÓGA LÁSKY

 Všechny nás spojuje jeden vyšší princip. Bez ohledu na náboženství, kulturu, věk, povolání. Bhakti jóga je cesta za nejvyšším zdrojem lásky..
Základem naší ásanové praxe bude dynamická vinyasa, která je doprovázena hudbou, mantrami a našim dechem. Sestava nám pomůže uvolnit naši kořenovou čakru “Muladhára”, kde se ukrývají naše strachy. A otevřeme srdeční čakru lásky a moudrosti “Anahata” 
Po fyzické stránce se budeme věnovat naší pánvi, pohrajeme si s mobilitou kyčlí a budou nás doprovázet četné záklonové pozice. A závěr budeme věnovat budhistické meditaci srdce.
Jediné, co potřebujete, je ochota vydat se do nitra a začít cestu transformace a vědomí. Otevřeme svá srdce a probuďme schopnost milovat.

 

KDY?
neděle 19.1. 9:00 – 10:30

Lektor: Nela Jurková

Cena: 200 Kč

Přihlášení klasicky přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?misto_id=527&dw=03_2020#rs

PROŽITKOVÁ MUZIKOTERAPEUTICKÁ RELAXACE

Jednou měsíčně máme v Yogaclubu opravdový prožitek a zážitek. Sama si ho vždycky chodím do sytosti užívat, muzikoterapie s Luckou je prostě božská!

Jak to probíhá a co to je? My jen hodinu a půl ležíme, vnímáme, odpočíváme a prožíváme. Lucka hraje. Občas jemně, občas silně, občas příjemně, občas nepříjemně. Hudba léčí, to lidé věděli od pradávna. Tyto rituální nástroje v nás zároveň probouzí vibrace, které rozhýbou každou buňku v našem těle a tím léčí neduhy na těle i na duši. Čistí nás po psychické i fyzické stránce. Přijďte si poslechnout jemné tóny tibetských mís, bubny, didgeridoo, altajskou brumli a jiné nástroje v přirozeném ladění, jejichž vibrace lahodí naší duši.

S sebou: pohodlné a teplé oblečení, dečky máme ale klidně přineste vlastní, klidně polštářek, zkrátka cokoliv, aby se nám tak dlouho leželo příjemně. Klidně spacák, neupejpejte se. Ve studiu je vytopeno na příjemných 23 stupňů, ale při relaxaci nám výrazně klesá tělesná teplota!

 

KDY?
sobota 25.1. 19:00 – 21:00

Lektor: Lucie Hodonská

Cena: 200 Kč

Přihlášení klasicky přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?misto_id=527&dw=03_2020#rs

FACE YOGA – OBLIČEJOVÁ JÓGA

To, že krémy úplně na sto pro nefungují, tak to jsme asi už zjistili. Co víc, většinou jsou krémy proti vráskám a séra plné toxiny a chemikáliemi. Ale co když je snazší a přirozenější způsob, jak si udržet mladistvý vzhled bez škodlivých ingrediencí? Existuje! Je to Face yoga! Čtete to správně – jóga obličeje, trendová praxe, která prokáže, že si přirozeně můžete zachovat vaši krásu. Možná vám přijde divné, že i naše tvář potřebuje cvičení, natož jógu, ale existuje stále více důkazů, že ano.

7 DŮVODŮ PRO:
1. Je to levnější než kosmetická chirurgie a krémy
2. A hlavně je to účinější
3. Může zpomalit proces stárnutí
4. Uvolňuje napětí
5. Tónuje svaly obličeje a krku při zachování uvolněného vzhledu
6. Může pomoci eliminovat dvojité brady
7. Může posílit sebevědomí a důvěru

Co nás čeká? No tak především si odneseme domů návod jak být mladé a krásné napořád.

STRUKTURA WORKSHOPU:
Jemné protažení celého těla
Uhlidejte svoje grimasy
Cviky na klasické neduhy (nosoretni rýhy, druhá brada, pytle pod očima, kontury tváře…)
Masáž obličeje

O LEKTORCE Lucky yoga
Jóga si mě našla před více než patnácti lety a stala se neodmyslitelnou součástí mých dnů. Jógu chápu nejen jako tělesnou aktivitu ale především životní nastavení. Díky svým skvělým učitelům a pravidelné domácí praxi jsem se dostala až k tomu, že jógu učím. Před lety jsem absolvovala Kurz učitele jógy u České akademie jógy, kde jsem studovala tradiční jógu. Mé vzdělávání tím nekončí a bude pokračovat po celou mojí jógovou cestu. Učím hatha jogu, yin a vinyása jógu, ale také pilates na reformerech, jsem certifikovaný lektor pro SUP jógu (jóga na paddleboardech) a mám kruz sportovního výživového poradenství. Touha po vědění a předávání informací a zkušenností dál je mojí velkou motivací. Věřím, že jóga dělá svět lepším :-).

Já tomu věřím taky a proto si myslím, že Lucka k nám do studia na workshop perfektně sedne!

KDY?
pátek 31.1.2010 18:00 – 19:30

Lektor: Lucie Lucky Yoga

Cena: 390 Kč 

Rezervace mailem na tereza@yoga-club.cz

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz