DĚTSKÁ JÓGA PRO MINI JOGÍNY

No konečně, že? Tak dlouho jste nás o to prosili a konečně můžeme říct, že JO! Dětská jóga je i u nás v Yogaclubu. 

Kdy? Od srpna každou středu v 16:30 pevně v rozvrhu 🙂

Pokud je Vašemu mini jogínovi 4 až 7 let, rezervujte mu místo klasicky přes rezervační systém, přiveďte jej k nám do studia, potom si na hodinku odskočte na nákup či na kafíčko na Lokači a mezi tím jej ostřílená lektorka jógy a učitelka ve školce, Hanka Jochmanová zabaví, poučí, rozhýbe, rozdýchá, trochu vyřádí a trochu i zklidní a dá mu skvělé jógové základy a zdravý vztah k pohybu. 🙂 

Cena jedné  lekce je 110 Kč, ale dá se koupit permanentka deseti lekcí za 1000 kč. S sebou jogínek nepotřebuje vůbec nic, jen něco pohodlného na sebe, nejsou na jógu potřeba boty, vše ostatní ve studiu máme. 🙂  

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište na mail tereza@yoga-club.cz

 

KDY?
každou středu 16:30

Lektorka: Hanka Jochmanová

Cena: 110 Kč

Přihlašujte jogínky přes rezervační systém tady tu: https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs

NEDĚLNÍ INTUITIVNÍ TANEC A JÓGA S HANKOU JOCHMANOVOU

Nedělní podvečer? Nejideálnější čas vyčistit se a naladit na následující dny. Přijď ve tři srpnové termíny na lekci Intuitivního tance a jógy s Hankou Jochmanovou. Ne, neboj, opravdu nemusíš umět tančit, žádné kroky tě nikdo nenaučí. Můžeme to spíš nazvat, že si každý zablbneme. 
Božská lekce, pokud chceš ze sebe dostat emoce, uvolnit se, všechno ze sebe vydupat, vytřepat, vytancovat, užívat si a odcházet veselejší a lehčí o tisíc kilo!

A taky nebojte, celou hodinku tancovat nebudete, naladíte se a doplníte jemnou prožitkovou jógou, která celou dokonalost nedělního večera doplní.  

KDY?
neděle 9., 16. a 23. srpna v 19:00

Lektorka: Hana Jochmanová

Cena: 130 Kč

Přihlas se klasicky přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?misto_id=527&dw=33_2020#rs 

KAKAOVÝ RITUÁL 

Hmm. Dovolte mi napsat k tomu nejdřív něco vlastními slovy… Protože tento rituál jsme měli v Yogaclubu už v lednu… A bylo to… neskutečně intenzivní prožitek a zážitek. Hluboký a vnitřní. A víte vy co vlastně… ono se to vlastně popsat nedá, to musíte zažít. Po skončení lednového, jsme si ještě dloho s ženama říkali jak skvělé to bylo, ještě dlouho jsme z toho čerpali, jak to bylo prostě uáááá. Tak jsem ráda, že si na nás Lucka udělala ještě jednou čas, protože to je dost zaměstnaná světoběžkyně bydlící daleko. O to vzácněji tuto příležitost berme a nenechejme si ji ujít 🙂 Tak a teď o co jde? 

Díky lahodnému šálku amazonského kakaa (odrůdy Criollo) máme možnost se společně zastavit, uvolnit emoce a psychicky si odpočinout od starostí běžných dní. Kakao nám poslouží jako nosič záměru, který velmi laskavým způsobem pečuje o všechny úrovně naší bytosti. Ceremoniální kakao, pěstované pro tyto účely, je magický nápoj, který otevírá naše srdce. 

𝐻𝒶𝓇𝓂𝑜𝓃𝑜𝑔𝓇𝒶𝓂:
⚜️ Představení a úvodní slovo
⚜️ Pro zájemce rapé ceremonie
⚜️ Meditace – plynutí s proudem záměru
⚜️ Sdílení a závěrečné slovo

𝒞𝒶𝒸𝒶𝑜
Kakao pracuje na všech úrovních naší bytosti a jako velmi silný adaptogen zmírňuje náš stres a napětí.☯️

Lucie přináší vysoce kvalitní ceremoniální kakao odrůdy Criollo, které pochází z nehybridizovaných rostlin původem z Amazonie.☕

Toto kakao je pěstované, opečovávané i sklízené pro ceremoniální účely. Jeho receptura vychází z moudrosti amazonských indiánů. K prohloubení účinků využíváme české byliny a koření, které společně s kakaem, hudbou a esencemi laskavě pečují o naše tělo, mysl i ducha.🧘

Délka ceremonie – 3h

KDY?
sobota 29.8. 18:00 – 21:00

Lektorka: Lucie Sedláková

Cena: 550 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

 

KURZ: NEMYSLI NA NESMYSLI aneb 10ti týdenní program, který Tě naučí jak na meditaci, mindfulness, koncentraci, relaxaci a jak se zbavit stresu 

Můj nový program, srdcovka, životabudiž i záchrana pro každého člověka. Ono totiž tak. Stres je zabiják, to asi víme. Může za většinu našich nemocí. Vyhnout se mu úplně nejde, přeci jen, nemůžeme se odstěhovat na kraj světa, na samotu a žít z kytiček. Tedy můžeme, ale rozumíte. Taky jsem se s tím potýkala. A ano, potýkala jsem se s tím dokonce i když jsem dělala jógu. Strach, starosti o budoucnost a do toho zdravotní potíže se mě týkaly ještě poměrně nedávno. Že by byla meditace mojí záchranou jsem věděla. Meditace je součástí jógy. Jenže nikdo mi vlastně nikdy neřekl jak na to. To si mám jako sednout a je to hotovo, nebo jak to mám jako dělat? A jak si mám sednout, aby mi po pár minutách neumírala záda a kyčle? A tak jsem si udělala kurz učitele meditací, přečetla spoustu knih, shlédla spoustu videí a sestavila program jak se celá ozdravit. A povedlo se mi to, proto Vám jej chci předat!
Je pro každého bez rozdílu. Je naprosto proveditelný teď, v jednadvacátém století a neznamená, že se musíme zavřít do kláštera. Ne, pořád můžeš s kamarádama chodit na pivo, ale mít čisto v hlavě. Zlepší se naše zdraví, ale taky celková spokojenost, pracovní výkonnost, kreativita, sebevědomí, pravděpodobně zhubneme a ehm, lepší sex je třešničkou na dortu. Nemáte zač. A to vám nemažu med kolem huby, to vědomá pozornost tohle všechno prostě umí. Je to snadné a těžké zároveň. Chce to hodně tréninku, budete dostávat domácí úkoly. Ukážu vám jak na to. 
Jak to bude vypadat? Pondělní ráno. Potřebujeme pondělní ráno, protože budete dostávat úkoly na týdenní bázi. Navíc nás to krásně naladí. V 45 minutách probereme trochu teorie k danému tématu, protože pochopení toho co děláme a proč to děláme je pro hlavu hrozně důležité. Pak se lehounce protáhneme. To jen proto, aby se nám sedělo lépe. A pak se usadíme a budeme trénovat koncentraci, relaxaci a meditaci. Budu vás navádět a na vás bude to doma trénovat i bez mého hlasového projevu. 
V ceně kurzu jsou  materiály a ranní čaj.
P.S. Pokud Tvoje srdce zaplesalo, že “ano, tohle je přesně to, co potřebuju”, ale časově ti to nevychází, neboj se! Tento program bude dostupný taky online, právě na tom makám. Všichni ale víme, že offline, vidět se, ptát se, sdílet to společně a hlavně  mít místo kde je klid a nikdo mě neruší, je to prostě lepší. 🙂 

KDY?

každé pondělí 7:00 – 7:45  od 7. září 

Lektorka: Tereza Misařová

Cena: 800 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

 KURZ: AROMA ČAKRA YOGA S EVOU PROCHÁZKOVOU 

Eva Procházková. Famózní lektorka jógy z Brna, která nám předvedla její aroma čakra yogu na manipúra čakře. A tak se vám líbila (a mě taky), že jsem ji přemluvila, aby nám dala celistvý kurz její čakra yogy, i když to má k nám trošku z ruky. Od muladháry až po sahasráru, čili od A až do Zet.
Čakra jsou energetická místa v těle. Odráží emoce, psychické stavy a působí na určitých místech v těle. Sami se o nich můžete přesvědčit, když třeba `cítíme motýlky v břiše` nebo `máme knedlík v krku, když jsme nervózní a chce se nám brečet` nebo taky `je nám před důležitou zkouškou špatně`. Každou z čaker můžeme uvolnit a stimulovat jógovými pozicemi, barvami nebo vůněmi. Její stimulace nám může vyléčit právě dané psychické či fyzické problémy v dané oblasti.
Jestli chcete čakry poznat a pochopit, bude tohle to pravé ořechové pro vás. Bude prostor si o čakře povídat, probrat ji teoreticky, jógou prakticky, vůněma jógovou sestavu řádně podpoříte. A pozor, tady se na chvilku zastavme. Směsi esenciálních olejů, které vám Evička přiveze, nejsou jen tak ledajaké. Pracovala na nich rok s úžasnou aromaterapeutkou Argyro Leman, která esenciálním olejům rozumí jako nikdo jiný a která se právě snaží o to, aby tyhle aroma čakra směsi získali oficiální certifikaci! Kurz bude to pravé ořechová pro vás i pokud chcete oživit svou jógovou praxi a zkusit něco nového.
Kurz bude probíhat po dobu 7 měsíců, jednou měsícně, vždy v sobotu 8:30 – 10:00. Termíny: 10.10., 14.11., 12.12. Poté v novém roce 16.1., 13.2., 13.3., 3.4.

KDY?

jednou měsíčně, vždy v sobotu 8:30 – 10:00 

Lektorka: Eva Procházková

Cena: 1500 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

WELLNESS JÓGA VÍKEND NA VYSOČINĚ

Zvu Vás na wellness jóga víkend se mnou do krásného resortu Medličky. 

Nově otevřený moderní WELLNESS resort, ubytování v pokojích či apartmánech,                                                                v ceně máme neomezený vstup do wellness – 2 sauny, vířivka, krytý bazén, úžasné jídlo, čisté přírodní prostředí!

PROGRAM:
cvičebně-relaxační program v rozsahu 12 lekcí zahrnuje široké spektrum lekcí od dynamických jógových forem včetně relaxačních a meditačních lekcí, automasáže, přednášky, zdravotní, posilovací i taneční formy. Předpokládáme bohaté využití wellness a saunového centra, které máme neomezeně k dispozici v ceně pobytu.

CENA:
1.690,- Kč zahrnuje cvičební program pátek – neděle , pronájem cvičebních prostor , DPH 200,-Kč organizační poplatek při účasti necvičící osoby. Sólo se potom platí ubytování v hotelu, které máme se slevou. Mrkněte o pár řádků níže

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na: http://www.penzion-medlicky.cz/. WELLNESS penzion Medličky se nachází v malebné kopcovité krajině s čistým ovzduším a hlubokými lesy, jíž dominuje nejvyšší vrchol Českomoravské Vysočiny Javořice a skýtá řadu možností k odpočinku a výletům (Telč, Třešť, hrad Roštejn, zřícenina hradu Štamberk atd…). Penzion nabízí ubytování se snídaní ve 2- 4 lůžkových pokojích a apartmánech za cenu 2.200,-Kč/ osoba / víkend se slevou ve výši 200 Kč z běžných hotelových cen.

 

KDY?
pátek 23. – neděle 25. 10. 2020

Pro přihlášení mi napiš mail tereza@yoga-club.cz

VÍKENDOVÝ BODY AND MIND FESTIVAL 

Nejnádhernější a nejkouzelnější místo pro víkendové jógování. To je statek Samsara, který už názvem napovídá, že byl k tomuto stvořen. Kousek od Blanska, kolem ticho a klid a lesy, uvnitř wellness a nádherný sál pro naše lekce. 

   … Kouzelná atmosféra, uklidňující energie, stylový a velkorysý sál, luxusní wellness

       Cena za víkendový cvičební program: 1.690 Kč osoba    plus     Ubytování se snídaní : 1.890,-Kč/osoba

 

KDY?
pátek 12. – neděle 14.2. 2021

Pro přihlášení mi napiš mail tereza@yoga-club.cz

Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz