SVÁTEČNÍ LASKAVÁ YIN YOGA SPECIÁL se zaměřením na posílení imunity

 Státní svátek a sychravý podzim hlásí předpovědi počasí. Neexistuje asi lepší kombinace pro mazlící hygge večer, čili večer při svíčkách, světýlkách a s extra jemnou jógou. Hodinka a půl totální sebelásky! 

Z pohledu tradiční čínské medicíny se jedná o ošetření okruhů plic – tlustého střeva, sleziny – žaludku a ledvin – močového měchýře. Z pohledu tantra hatha jógy lze imunitu podpořit praxí zaměřenou na Anaháta čakru (která na fyzické úrovní souvisí s brzlíkem).
Co si z toho vzít? Dechová cvičení neboli pránájáma i ásanová praxe (v jin józe spíše ležící, uvolňující, velmi jemná, zvládnutelná pro úplně všechny praktikanty), budou zaměřeny právě na výše vyjmenované okruhy. K tomu jemná aromaterapie, která nás ve zdraví podpoří. Citron a rozmarýn proti infekcím provoní celý Yogaclub. Všude budou svíčky, klid a playlist the best of yin yoga by Tereza. 🙂 

 

 

KDY?

pondělí 28.9. 19:00 – 20:30

Lektorka: Tereza Misařová

Cena: 150 Kč

Přihlas se klasicky přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs

 KURZ: AROMA ČAKRA YOGA S EVOU PROCHÁZKOVOU 

Eva Procházková. Famózní lektorka jógy z Brna, která nám předvedla její aroma čakra yogu na manipúra čakře. A tak se vám líbila (a mě taky), že jsem ji přemluvila, aby nám dala celistvý kurz její čakra yogy, i když to má k nám trošku z ruky. Od muladháry až po sahasráru, čili od A až do Zet.
Čakra jsou energetická místa v těle. Odráží emoce, psychické stavy a působí na určitých místech v těle. Sami se o nich můžete přesvědčit, když třeba `cítíme motýlky v břiše` nebo `máme knedlík v krku, když jsme nervózní a chce se nám brečet` nebo taky `je nám před důležitou zkouškou špatně`. Každou z čaker můžeme uvolnit a stimulovat jógovými pozicemi, barvami nebo vůněmi. Její stimulace nám může vyléčit právě dané psychické či fyzické problémy v dané oblasti.
Jestli chcete čakry poznat a pochopit, bude tohle to pravé ořechové pro vás. Bude prostor si o čakře povídat, probrat ji teoreticky, jógou prakticky, vůněma jógovou sestavu řádně podpoříte. A pozor, tady se na chvilku zastavme. Směsi esenciálních olejů, které vám Evička přiveze, nejsou jen tak ledajaké. Pracovala na nich rok s úžasnou aromaterapeutkou Argyro Leman, která esenciálním olejům rozumí jako nikdo jiný a která se právě snaží o to, aby tyhle aroma čakra směsi získali oficiální certifikaci! Kurz bude to pravé ořechová pro vás i pokud chcete oživit svou jógovou praxi a zkusit něco nového.
Kurz bude probíhat po dobu 7 měsíců, jednou měsícně, vždy v sobotu či v neděli 8:30 – 10:00. Termíny: 11.10., 14.11., 12.12. Poté v novém roce 16.1., 13.2., 13.3., 3.4.

KDY?

jednou měsíčně, vždy v sobotu 8:30 – 10:00 

Lektorka: Eva Procházková

Cena: 1500 Kč

Přihlas se mailem na tereza@yoga-club.cz

PŮLDENNÍ WORKSHOP: JÓGA OD ZAČÁTKU A SPRÁVNĚ

Po zkušenostech už s několika běhy jógových kurzů pro začátečníky a workshopů přichází rozhodnutí. Další kurz pro začátečníky už nebude. Tedy určitě né v dohledné době. Po ohlasech jsem totiž zjistila, že mnohem více vám dá tento nárazový intenzivní půldenní workshop, který všechna témata z kurzu pojme. Lépe pochopitelné, uchopitelné, vyzkoušené, vysvětlené, zasazené do praxe, zkrátka tak nějak lepší na všech frontách. A protože já vás poslouchám a všechno dělám hlavně pro Vás, nabízím další termín tohoto workshopu.

Co se na workshopu tedy dozvím?
Logicky postupně nahlédneme do jógového cvičení, naučíme se podrobně pozdrav slunci, naučíme se správnému dechu a dechovým cvičením, stojné pozice, balanční pozice, jak si zpevnit střed těla a pomocí něj udržet zdravé pozice, jak se zdravě zaklánět i předklánět. Nahlédneme i trochu do magie zvané anatomie. Na lekci čekejte hodně omáčičky kolem pozic, co děláme, jak a proč a nač, co u toho cítíme, odkud daná pozice vychází. Dozvíte se navíc i mnohé další věci, které na lekcích jen naťukneme jako jsou bandhy, mudry, dokonce i jógová filozofie. Workshop je proto určitě vhodný i pro jógu praktikující, kteří chtějí nahlédnout za hranice lekcí 🙂
Nebojte se, že nezvládnete 6 hodin v kuse jógovat. Bude to 50:50 teorie a praxe. Povídání bude střídat cvičení, dýchání pohyby tak, aby to bylo zvládnutelné pro všechny. V ceně máte malé občerstvení a učební materiály. Dáme pauzu na sváču, čaj, kafe, je to u nás taková pohoda, prostě žádné tlačení na pilu.
Jakmile se za náma zavřou dveře, bez obav zvládnete otevřené lekce v rozvrhu a můžete zkoušet, která vám bude vyhovovat nejvíce. V józe se sice vždycky najde něco, co nás překvapí, ale budeme mít základ, na kterém můžeme stavět.
POTŘEBUJU S SEBOU NĚCO? Vůbec ne! Máme všechno jógové vybavení – podložky, bločky, deky, ke kurzu dostanete tištěné materiály manuálu základních ásan, takže nehrzí, že se Vám probrané vykouří z hlavy 🙂

KDY?
sobota 17.10. 9:00 – 15:00

Lektorka: Tereza Misařová

Cena: 650 Kč

Přihlas se mailem na

tereza@yoga-club.cz

PODZIMNÍ JÓGOVÉ DOPOLEDNE co Tě pohladí na duši i na těle

Podzim je tu a tak se pomaličku stáhneme do našeho nitra a zaměříme pozornost na to, co je uvnitř, jak se cítíme, co pro sebe můžeme udělat, změnit, abychom se cítili lépe, na čem je třeba zapracovat, jak předejít podzimním chmurům a udržet si dobrou náladu a zdraví i přes podzimní plískanice😉
práce s emocemi, práce s emocemi u dětí, jak pečovat o svůj zdroj životní energie, rovnováha mezi prací, rodinou a osobním naplněním jak to zkloubit dohromady😊 rady, tipy
Délka 1,5 hodiny
Lekce kundalini jógy zaměřená na podporu imunity, posílení životní energie, dobijeme si baterky🥰 načerpáme energii do dalších dní, vycistime mysl,zrelaxujeme celé tělo, součástí bude aromaterapie z růže damašské😊 Doprovázet nás budou milované mantry, a na závěr si dáme meditaci na naladění se na energie následujících dní… 1 hod
Těším se na Vás všechny, milé Ženy 🥰😍
Sat Nam 🙏💫🐢💛 Vaše Hanka

KDY?
sobota 24.10. 8:30 – 11:00

Lektorka: Hana Jochmanová

Cena: 250 Kč

Přihlas se klasicky přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs

VEDENÁ MEDITACE SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ a jóga nidra se sankalpou

V tichu, ve tmě. Ve tmě venku i uvnitř. Sedneme si, zavřeme oči. Půl hodinová vedená meditace pro splnění přání. Poté maximálně relaxační jóga nidra se sankalpou. Věci mezi nebem a zemí, práce s hlavou. Těžko to vysvětlovat, to se musí jen zažít. 

KDY?
neděle 25.10. 19:00 – 20:00

Lektorka: Tereza Misařová

Cena: 100 Kč

Přihlas se klasicky přes rezervační systém https://yoga-club.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?ref=fm#rs

WELLNESS JÓGA VÍKEND NA VYSOČINĚ

Zvu Vás na wellness jóga víkend se mnou do krásného resortu Medličky. 

Nově otevřený moderní WELLNESS resort, ubytování v pokojích či apartmánech,                                                                v ceně máme neomezený vstup do wellness – 2 sauny, vířivka, krytý bazén, úžasné jídlo, čisté přírodní prostředí!

PROGRAM:
cvičebně-relaxační program v rozsahu 12 lekcí zahrnuje široké spektrum lekcí od dynamických jógových forem včetně relaxačních a meditačních lekcí, automasáže, přednášky, zdravotní, posilovací i taneční formy. Předpokládáme bohaté využití wellness a saunového centra, které máme neomezeně k dispozici v ceně pobytu.

CENA:
1.690,- Kč zahrnuje cvičební program pátek – neděle , pronájem cvičebních prostor , DPH 200,-Kč organizační poplatek při účasti necvičící osoby. Sólo se potom platí ubytování v hotelu, které máme se slevou. Mrkněte o pár řádků níže

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na: http://www.penzion-medlicky.cz/. WELLNESS penzion Medličky se nachází v malebné kopcovité krajině s čistým ovzduším a hlubokými lesy, jíž dominuje nejvyšší vrchol Českomoravské Vysočiny Javořice a skýtá řadu možností k odpočinku a výletům (Telč, Třešť, hrad Roštejn, zřícenina hradu Štamberk atd…). Penzion nabízí ubytování se snídaní ve 2- 4 lůžkových pokojích a apartmánech za cenu 2.200,-Kč/ osoba / víkend se slevou ve výši 200 Kč z běžných hotelových cen.

 

KDY?
pátek 23. – neděle 25. 10. 2020

Pro přihlášení mi napiš mail tereza@yoga-club.cz

VÍKENDOVÝ BODY AND MIND FESTIVAL 

Nejnádhernější a nejkouzelnější místo pro víkendové jógování. To je statek Samsara, který už názvem napovídá, že byl k tomuto stvořen. Kousek od Blanska, kolem ticho a klid a lesy, uvnitř wellness a nádherný sál pro naše lekce. 

   … Kouzelná atmosféra, uklidňující energie, stylový a velkorysý sál, luxusní wellness

       Cena za víkendový cvičební program: 1.690 Kč osoba    plus     Ubytování se snídaní : 1.890,-Kč/osoba

 

KDY?
pátek 12. – neděle 14.2. 2021

Pro přihlášení mi napiš mail tereza@yoga-club.cz

Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz