JÓGA A INTUITIVNÍ TANEC S Míšou Báborovou

Prijd si zlepsit den, jiz tuto nedeli si pro vas Misa pripravila specialni lekci, ktera je uplne pro vsechny, kteri se chteji nakopnout dobrou naladou, nastartovat telo a odpocinout mysl. Tato specialni lekce skloubi intuitivni pohyb, sebevyjadreni se skrze telo a vnitrni jogu. Delsi relaxacni a meditacni cast pomuze k lepsimu soustredeni se a zklidneni pred nadchazejicim pracovnim tydnem.

KDY?

sobota 11.6. 10:00 – 12:00

Lektor: Míša Báborová

Cena: 180kč

Mailem na tereza@yoga-club.cz nebo přes rezervační systém

DEN JÓGY S YOGACLUBEM V ANNO VINU

Pojďte zažít něco speciálního, nevšedního, kouzelného. Jógový půl den s yogaclubíma lektorkama v krásném stylovém vinařství v Anno vinu v Lednici. Jógovat budeme v jejich rustikální vinařské stodole, která je v klidu od hlavní budovy. Jógový program je sestaven tak, aby jedna lekce krásně vyvažovala druhou, aby dostalo jak tělo tak hlava kompletní péči a my zážitek se vším všudy. Nasyceny budou naše smysly nejen jógou a meditací, ale taky dobrým jídlem, přírodou, prostředím, pohodou a společností no a škoda toho nevyužít – vínem, že ano. V rámci akce máte v ceně tři lekce jógy, meditace, muzikoterapie a mindfulness, celodenní snack bar se sušeným ovocem a oříšky, čaj a kávu, vodu. Obědový catering, sklenku vína, prohlídku vinařství. Každá z účastnic si odnese i malý dáreček se sponzory akce – kupříkladu oříšková másla a kombuchu od Smyslných dobrot.
A jaký je konkrétní program?
8:30 – 9:00 Zahájení akce muzikoterapií s tibetskými mísami s Lucií Hodonskou 
9:00 – 10:00 Meditace za chůze a ranní jóga s Terezou Misařovou
10:30 – 11:30 Jógové plynutí aneb dech v pohybu s Hankou Proksovou
11:30 – 12:30 Oběd a prohlídka vinařství
12:30 – 13:30 Jemná lekce pro střed těla a pánevní dno s Verčou Břečkovou
13:30 – 14:00 Společná závěrečná meditace 

KDY?

sobota 25.6. 8:30 – 14:00

Lektorky: Veronika Břečková, Hanka Proksová, Lucie Hodonská, Tereza Misařová

Cena: 650kč

Mailem na tereza@yoga-club.cz 

 

YOGACLUBÍ REFRESH aneb prodloužený jógový víkend na Equifarm

DOTŘETICE A NAPOSLEDY JEDEME NA EQUIFARM. Hledala jsem nové místo a vy jste si ale prosadili, že chcete na Equifarm jako na naši soukromou chaloupku a je fakt, že to soukromí je k nezaplacení. 🙂 Tak tedy ještě jednou.
Tentokrát jedeme na PRODLOUŽENÝ VÍKEND 8.-11.září. Teplo na koupání ještě bude, bude více prostoru na všechno, jako na lekce a rituály, tak na povídání, procházky, koupání atd. 🙂
Cena za 4 dny je 4300,- (což je jak se tak dívám okolo většinou i nízká cena za jen víkendovku)
Tentokrát jedeme všechny yogaclubí lektorky – já, Verča Břečková a Hanička Proksová. 
Tématem celého víkendu je “JISTOTA” v dnešní době tolik potřebná. Vychází to z lásky. Jak k sobě, tak ostatním. A pokud k ostatním, prida se soucit a vděčnost….
Proto bude celý víkend protkán tématy jako střed, pánevní dno, stabilita, uzemnění, meditace, harmonizace první a druhá čakra, související orgány, harmonizace podzimní váty, čili ukotvení a klidná hlava. Relaxace, vděčnost, radost. Pro zájemkyně bude dobrovolný páteční večer ve znamení kakaového rituálu. Proto tento víkend může být odpočinkový, relaxační, ale i velmi hluboký. Jak si kdo zvolí 🙂

KDY?

čtvrtek 8. – neděle 11.9.

Lektor: Tereza Misařová, Veronika Břečková, Hana Proksová

Cena: 4300,- 

Rezervace mailem tereza@yoga-club.cz

 

S JÓGOU K MOŘI

WOW!
Vy jste mě o to prosili už dávno. Pojeďme spolu jógovat k moři. No víte, já moc nefandím velkým hotelům, mega plážím atd. A jako najít něco co by se mi zamlouvalo a mělo to kouzlo, neni jen tak. Tohle mi doslova padlo k nohám samo. A tak JEDEM!
DO TURECKA! Ale poslouchejte. Ne do tureckého disneylandu, ale to velmi klidné, tiché oblasti, kde je ale atmosféra, že by se dala krájet. Adrasan Sahili, příroda, zátoka. Přesně tak jsem si to představovala.
Malý hotel, který je ale nádherný, má úžasnou útulnou zahradu se spoustou zákoutí na posezení. Má bazén s výhledem na hory. Je deset minut pěšky od pláže. Nabízí jídlo lokální a výborné.
Společně budeme jógovat dvakrát denně jak v zahradě, tak v plně vybavené jógové shale či na pláži. Lekce ranní bude jasný nakopávač a zaručí energii na celý den, zlepší trávení. Večerní zklidní, uvede do harmonie, bude jako balzámem na duši. Dvakrát v týdnu spolu popovídáme u vína (které mají Turci skvělé) o ajurvédě.
S sebou si klidně vemte partnera či děti. Jen máte zaručeno, že díky józe to bude opravdu dovolená se vším všudy. 🙂 Chlapa nemusíte rádi prudit “že byste rády něco dělaly” a prostě si děláte. Užijete si vlastní hodinu a půl klidu a hýčkání.
Za cenu 14.800,- máte 7 nocí/8 dní v hotelu s polopenzí. Ale k polopenzi spadá i velký odpolední snack, který údajně skoro všem stačí jako oběd po pláži. Takže vlastně plná penze. K tomu káva v ceně 3x denně, voda vždy k dispozici. V ceně jsou samozřejmě lekce a transfer z a na letiště (cca hodinu od hotelu). V ceně máme taky výlet lodí na kouzelnou pláž či celodenní trek s místním průvodcem. Záleží jen na nás, co si vybereme.
V ceně není letenka. Poletíme společně z Vídně, vše bude zařízeno.
Hotel je menší, ale moc krásný. Posílám vám odkaz na fotky.http://www.papirushotel.com/gallery.aspx Tak se natěšte a pro více info mi napište mail.
Tereza

KDY?

16. – 24.10.2022

Lektor: Tereza Misařová

Cena: 14.800,-

Rezervace mailem tereza@yoga-club.cz

 

CELODENNÍ WORKSHOP HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE S ANETOU PAVLIŇÁKOVOU

Více info brzy 

KDY?

15.10. 2022

Lektor: Aneta Pavliňáková

Cena: info brzy

Rezervace mailem tereza@yoga-club.cz

Workshopy

Snad Vás jóga a zdravý životní styl chytnul a zajímáte se. A co dál? Knížky, internet? Zážitkem je to přece lepší. Proto pro Vás v Yogaclubu chystáme taky pravidelné akce a workshopy. Lektoři se střídají, všechny máme vyzkoušené na vlastní kůži, abysme měly jistotu, že Vám připravujeme jenom to nejlepší.

Kontakt

Adresa:

areál TJ Lokomotiva, Veslařská 1
Břeclav

Kontaktní informace:

Tereza +420 773 751 001
tereza@yoga-club.cz